Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Corvin negyednél mennyire...

A Corvin negyednél mennyire jó ötlet lakást vásárolni? Ahogy nézegetem most elég jó árban vannak a 1,5-2 szobás lakások, közlekedés szempontjából nagyon jó, csak azt nem tudom, hogy mennyire biztonságos.

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Elég ha lemész a metróba és tapasztalod. A 8.keren egyszer átmentem gyalog, annyira nem durva ha nem nézel rá az emberekre.


Én nem mennék oda lakni.

2017. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mitől olyan felkapott, mert hiába a szép új házak, meg a "rehabilitált" környezet, borzasztó emberek vannak arra felé, koszos, zsúfolt és büdös.
2017. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A Corvin-sétány nagyon jó hely és nagyon biztonságos is. Ott a Józsefvárosi rendőrség is. Szerintem a Corvin plaza is nagyon jó. Ilyen újépítést érdemes vásárolni, bár horror árakon kapható. Régi lakásokat nem vennék, mert nem tudnék azzal a tudattal ott lakni, hogy kik laktak előtte benne.
2017. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Jártam oda iskolába, a hátam közepére nem kívánom.
2017. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Jó árban vannak az uj építésúeknek 700-800 e a nm ára. Ez olcsó? Megjegyzem másfél 2 éve csak 500 e volt. Úgyhogy sztem drágulás már nem várhatóó mert igy is az egekben van.
2017. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
soha nem vennék ott, hányok attól az aluljárótól, az egész atmoszférája gyomorforgató annak a corvin köznek és bejáratának. Keress mast
2017. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha neked a 700-800e/m2 jó ár, akkor tényleg jó árban vannak...:-(
2017. máj. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!