Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan házról, aminek a hátsó fala közvetlenül a telekhatáron fekszik, és a WC ablakból a hátsó szomszéd udvarára nyílik a kilátás?

Figyelt kérdés
Ráadásul a másik, az ellentétes oldalon is ugyanígy épült a szomszéd ház, tehát a mi udvarunkra is egy WC ablak nézne. Ráadásul mindkét telek keskeny, tehát ha kint lennénk az udvaron nagy eséllyel meghallhatnánk, ha valaki éppen a WC-n erőlködik. Vagy éppen megkönyebbül. És a hátsó szomszéd ugyanígy járhatna, ha ugye én vagy valamelyik családtag bent vagyunk a WC-ben. Esetleg a szomszéd kutyájának ugatása is behallatszhat, nem csak az ablakon, hanem akár a szoba falán át is, de ezt sajnos nem áll módunkban kipróbálni. Vagy ha a szomszéd kapálgat az udvaron és kavicsnak ütődik a kapa, akkor az is behallatszódhat a falon át a szobába, de ez is csak teória. Amit a szomszédban beszélnek az udvaron, azt a másik ház udvarán eléggé tisztán lehet érteni, hallani, erről már meggyőződtünk, mikor ott jártunk. Ha valaki lakik vagy lakott már hasonló módon épült házban, telken, akkor kérjük ossza meg velünk a tapasztalatait.

2020. márc. 1. 00:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és ez nem zavaro, hogy ott a szomszédok grilleznek vagy partizak?
2020. márc. 1. 01:33
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Döntsed el, neked kell, nem!?
2020. márc. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Nem zavaró. Mellesleg ez úgy működik pl nálunk hogy a wc ablak az udvarra néz. De még sose néztem ki rajta. És be se nézett még senki. Ha meg vendég ül az udvarban benyomom az ablakot ne hallják. Ennyi.
2020. márc. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Te eddig valami barlangban éltél?

Nem tudom nektek milyen wczési szokasaitok vannak, de én még egy szomszédokat se hallottam erőlködni, ahogy én is le tudom csendben, farkasűvoltés nelkul rendezni a dolgokat.

2020. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet venni fény áteresztős tejfóliát az ablakra,osz't akkor nem látnak se ki, se be! Bukóra hagyhatod nyáron,és aztán akkorát finghatsz te ott rötyin mint az ivy Mike atombomba, hadd szokja csak azt a szomszéd :)))
2020. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
2020. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem vegyél tanyát.
2020. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

"Vagy ha a szomszéd kapálgat az udvaron és kavicsnak ütődik a kapa, akkor az is behallatszódhat a falon át a szobába..."


Most már biztos, hogy nem vagy normális!

2020. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Ha csendben teszek veszek az udvarban, nekem nyáron tökéletes szélcsendben már volt olyan, hogy szarszag csapta meg az orrom, körülnéztem, hogy honnan jöhet, es hallottam hogy húzza le a budit a szomszéd...

De mivel ő is emberből van, amint zajt csapok, felnyúl és bevágja az ablakot... mivel ahogy senki, ő sem szereti, ha hallja valaki... amúgy szerintem az élet természetes része, mindenki szarik, engem rohadtul nem zavar... sőt igazából olyan jó nő, hogy meg ez is izgat, ha meghallom hogy a budin van.

2020. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

#10

Ez meg hogy lehet? Te nem tudtad, hogy a jó nők soha nem szarnak? Főleg nem büdöset! :D:D:D

2020. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!