Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Baracskán megéri házat venni?...

Baracskán megéri házat venni? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal kinéztünk egy szép házat Baracskán, nagy kert, terasz, gyerekeknek külön szoba. Plusz jó az ára is. De ahogy elnéztem, nagyon furák ott az emberek! Bementünk az egyik kisboltba, valami Coop lehetett. Az összes eladó trécselt, hol a vásárlóval, hol a kollégával, hol valami ismerősével. Ott álltunk 10 percig a kassza előtt, mire odajött az egyik ott dplgozó. Egy kis boltot képzeljetek el vagy 5-6 dolgozóval egyszerre... Meg ahogy bementünk jól megnéztek minket, egyfolytában figyeltek a polcok mögül. Na mindegy. Aztán elmentünk ugye a házat megnézni, ott is jött egy etnikumi család. De, hogy azok milyen jelenetet rendeztek, elkezdték verni a gyereket az útközepén!! Meg kiabáltak úgy mint a kocsis! Aztán beszéltem a szomszéd nénivel, mondta, hogy ő itt mindenkit ismer, illetve mindenki mindenkit. Már csak az öregek maradtak , illetve ( az ő szavaival élve) cigányok. Övéké minden. NEM VAGYOK RASSZISTA! Semmiféle vitát nem akarok ezzel szíttani! Csak leírtam a tapasztalataimat. Esetleg ti, vagy azok akiknek a rokona/rokonaik itt él/élnek, mi a tapasztalatotok? Milyen itt élni?

2020. márc. 5. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Baracska jó hely lenne, de a 2011-es népszámlálással ellentétben nem 8,1% a cigány, hanem a valóságban 20-25%.

Ami nem igazán érthető, mert elvileg a Velencei-tó közelsége és az áthaladó M7-es miatt nem egy olcsó hely.

Nekünk két évig volt ott nyaralónk, de eladtuk, mert mi bizony rasszisták lettünk ott.

Ha te nem vagy rasszista, majd az leszel!

2020. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyit:

Amit a boltról leírtál, az minden vidéki helyen így megy, városból - különösen Budapestről - leköltözőként ez eleinte furcsa, de idővel meg lehet szokni, észre sem fogod venni.

2020. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vonat távolabb esik a falutól, így nehéz a bejárás. Akkor már inkább más falut választanék a térségben.
2020. aug. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!