Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Otp ingatlanosnak megéri...

Otp ingatlanosnak megéri elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tartalékod, hogy kihúzd addig, amíg be nem jön egy üzlet. Szerintem ez a munka is CSAK jutalékos rendszerben működik. Nincs alapfizetés.
2020. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

# 1


Jah, lehet csak akkor nem értem miért várják el, hogy beülj oda munkaidőben, miért nem kötetlen a munkaidő...

Régebben a Telekom is ilyesmit csinált, nyilván senki sem bírta sokáig, de addig is nekik az ingyen reklámozás garantálva volt...

2020. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

#2 Mert ez a szokás. Én is ingatlanoztam, belefáradtam, hogy hol van pénz, hol nincs. Egyébként nehéz is, ha jól akarod csinálni, úgyhogy nekem nem érte meg.

Ha az időmet (bentlét, ügyfélhez ki, szerződéskötés, ügyfelezés, lakásbemutatás stb...) honorálják egy alapfizetéssel, akkor oké, mert ez is MUNKA, előkészítő munka egy eladásra.

De, hogy csak az eladás után kapom meg a részemet, az már nem oké.

Ha szétdobod a pénzt hónapokra, összeadod, mennyit dolgoztál, akkor már nem annyira jó kereset.

2020. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Ingatlanozni csak magán vállalkozóként érte meg.

De manapság sok ember inkább maga erőlködik netes hírdetéssel.

2020. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!