Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor mennek le a lakás árak?

Mikor mennek le a lakás árak?

Figyelt kérdés
Október környékén szeretnék lakást vásárolni, nem tudom hogy akkor mi lesz a helyzet...
2020. márc. 24. 11:48
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
34%
:(
2020. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
49%
szerintem inkább maszkot, fertőtlenítőt, és gumikesztyűt vegyél.
2020. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
Akkorra már talán lesz valamekkora esés, de pont azért mert pénzhez is nehezebben jutnak sokan: a hitelezés is nehezebbé válik. Tehát ha többnyire hitelből vennél, akkor óvatosan, mert nem biztos, hogy kapsz annyit amennyit szeretnél.
2020. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom hogy miért hiszi azt mindenki hogy itt a világ vége.

Átmeneti áresés lehet, de pár hónap alatt helyre jön a gazdaság, és minden megy a régiben.

Max az új építésű lakások ára fog csökkenni, föleg ha visszatér az 5 százalékos áfa.

2020. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
76%

#4 szerintem is... mindenhol 1918-as meg mikori válsághelyzetről papolnak, és hogy csődbe megy a világ a járvány miatt.


Árat meg nem fognak levinni, csak akinek márdemost sürgős. Akinek nem, az kivárja a helyzet végét, és a rendeződést, majd aztán hirdeti tovább ugyanannyiért. Ha kell kell, ha nem nem.


Az, hogy most néhány eladó levitt az évek óta hirdetett ingatlanának árából 5-10%-ot, az semmiség. Továbbra sem fog elkelni.


Mai napig tesznek fel új hirdetéseket, és nagyon nem csökkentett áron. Lakások ugyanannyiba kerülnek mint eddig. És ez hónapok múlva sem lesz másként.

2020. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
8%
Talán még drágábbak is lesznek, mert a forint értéke is nagyot romlott.
2020. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
25%
3-4 év
2020. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
90%
Tavaly ilyenkor azon gondolkodtam, hogy 1 év múlva (azaz most) eladom a lakásom. A mostani helyzetben meg se hirdetem. Vàrok amíg újra élénk lesz a piac. Nem sürgős.
2020. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
30%
Nem lefelé mennek az árak,inkább felfelé.
2020. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem év vége felé elkezdenek esni az árak.

A válaszadókkal ellentétben én borulátóbb vagyok a gazdaságot tekintve. Nem lesznek 10 évvel ezelőtti ingatlanárak, de azért egy 15-20% -os csökkenés benne lehet a pakliban. A vállalkozások közül is tönkremegy jónéhány, szerintem rendesen átalakulnak a dolgok Magyarországon és valószínűleg mindenhol.

2020. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!