Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 24 milliós ingatlanra jelenleg...

24 milliós ingatlanra jelenlegi helyzetben mekkora az az alkuajánlat, ami még nem túl szemtelen?

Figyelt kérdés
Sülysáp külterület, csak villany van, vegyes tüzelésű kazán, víz fúrt kútból, teljesen felújított, tetőtér beépített. Mi 18-20 közötti ajánlatra gondoltunk.
2020. ápr. 2. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ettől azért többet kellene róla tudni!

Hány m2, hány szoba, bevizsgált és iható e a víz, szigetelés(?) pince, padlás, mekkora kert, garázs, mennyire van a vonat (nagyon fontos!)

Amiket írtál annak alapján nincs korrekt válasz.

Szomszédos településen élek, látatlanban azt mondanám, hogy a 10% az, amit pofátlanság nélkül lehet alkudni, ... de mondom, látatlanban, mert lehet ez már egy nyomott ár.

2020. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Simán kínáld be a 18-at, még lehet, hogy felé is lősz a valódi értéknek. Ha meg nem, akkor legfeljebb nem veszed meg.
2020. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem sok információ, de ingyen is csak fenntartásokkal kellene. Kis túlzással persze.

Meg kell nézni, ismerni kell, milyen értéknövelő/csökkentő tényezők vannak még

2020. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: lehet, hogy elsőre gyors voltam. Neked kell tudnod, hogy mennyit ér meg MOST neked. Ha akár 24-et is, akkor kb mindegy, hogy mennyit alkuszol (egy 10-15%-kal akkor is bepróbálkoznék persze elsőre).


Ha nem annyira top ajánlat, hogy sírj miatta ha nem a tiéd lesz, akkor lehet bátran is kínálni. Én a 18-at sem érzem vészesnek jelenleg (eladóként megfontolnám vagy legalábbis ellenajánlattal élnék).

2020. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 mindentudó99 ***** válasza:
Ha megér annyit 20 at kínálnék.
2020. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
"csendes, zöld, kényelmes helyen szeretne élni" az majd nyáron derül ki a kerti partik idején , 23.8m az ingatlanbumm előtt ezek 10 alatt voltak
2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

1-es vagyok

Ez az a ház?

[link]


Ha igen, akkor nagyon meggondolnám még 18 millióért is, a mindennapi élet nehézségei miatt.

Ez gyakorlatilag egy csinos nyaraló, de Sülysáp centrumában (ami nem egy rossz hely) ennek az árában már kapsz nagyon rendes házat, csak nem szabad elkapkodni.

2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Ha az a ház amit az előző linkelt, az szerintem 15 nél nem ér többet.

Egy kívülről kipofozott nyaraló, keskeny telek, gondolom külterület, gondolom gáz tervben sincs, bár nem olvastam végig.

2020. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, még nem láttuk személyesen, jövő hétre van időpontunk
2020. ápr. 2. 12:20
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez a ház maximum 10 milliót ér. Vagy ért, most a korona miatt annyit sem ér.
2020. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!