Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti hazaköltöznétek? Érdemes...

Ti hazaköltöznétek? Érdemes most félretenni önerőre?

Figyelt kérdés
Eddig albiban laktam, de pont most járt le a szerződésünk, és közben jött a korona is, szóval átmenetileg hazaköltöztem a szüleimhez. (Budapest). Közben elkezdtem nézegetni új albérletet, de a szüleim szerint inkább lakjak otthon 1-2 évet és gyűjtsek össze saját lakásra valót. Jóban vagyok velük nagyon, de már 25 éves vagyok és úgyérzem ez egy visszalépés lenne. DE talán a következő 1-2 évben tényleg leesnek annyira az árak, hogy reális lehetőség legyen a saját lakás, szóval talán mégis érdemes lenne ezt meglépni. Van párom is, de mivel friss kapcsolat egyikünk sem siettetné az összeköltözést máris, ezért jött fel a szülői ház. Nettó 370-et keresek, eddig havi 130 volt ebből az albérlet, szóval tényleg sokat tudnék félrerakni. Mi a véleményetek?
2020. ápr. 29. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a helyzetben szerintem nem rossz lehetőség, ha úgy érzed, hogy jól kijönnétek.
2020. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Persze, nem kell fizetnem semmit,5 évet tervezek legalább hogy minél nagyobb legyen öneröm
2020. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nincs meg az igény az összeköltözésre a pároddal, addig nyugodtan maradhatsz otthon.
2020. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj, úgyse lesz az egy-két év, hamarabb lesz igényed összemotyózni a pároddal, ha beválik a kapcsolat. Akkor legalább nem lesz szempont, hogy mikor jár le a határozott idő.
2020. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 29. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hazaköltöznék. Nincs ebben semmi gáz már, ilyen árak mellett 30 alatt sztem a fiatalok pár százaléka ha lakáshoz jut szóval nem leszel kirívó eset. Én próbálnék a helyedben ezerrel spórolni mert ha tovább romlik az ingatlanpiaci helyzet akkor lehet, hogy jóval alacsonyabb áron be tudsz majd most a közeljövőben vásárolni. Ahhoz pedig a minél több kp elég hasznos lesz.
2020. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol, milyen végzettséggel, amiért 25 évesen így fizetnek?
2020. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szoftverfejlesztő vagyok, nem szakirányú diplomával.
2020. máj. 4. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!