Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sorházi vagy ikerházi lakásokr...

Sorházi vagy ikerházi lakásokra milyen a kereslet?

Figyelt kérdés
Egyrészről panelhez, másrészről családi házhoz viszonyítva. Értékállóság, eladhatóság, stb, ilyesmi érdekel. És mondjuk vegyünk azonos körülményeket.
2020. jún. 3. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarom megsérteni a panellakókat, de a panelnél minden jobb és azt ők is tudják.

Sorház és iker a társasházi lét elkülönültebb formája.

A családi ház, az családi ház, nem mindenkinek való, de kétségtelen, hogy a legszuverénebb lakhatási forma.

Én már szívesen mennék sorházba, mert jelképes a kertje, azaz munka már nem igen van vele, mégis ha úgy alakítod, láthatsz némi zöldet.

Gyereket és kutyát is kirakhatsz. Nekem az iker a legkevésbé vonzó, de abban is vannak jók.

2020. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
A sorház még az ikernél is rosszabb, mert kétfelől is van "ikerszomszédod".
2020. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Kicsi a kereslet. Sorok és ikrek azért nem jók, mert a kis udvarok közel vannak, egymás nyakán van mindenki, akár a teraszra, akár az udvarba mész ki, hallod, látod, nincs olyan privát szféra-feeling. Bár építés kérdése is, van rosszabb és jobb elrendezés, pl. a legneccesebb a közös udvar, benne egy iker vagy valami udvari elrendezésű sorház. Szegényebbek vesznek ilyeneket, mert olcsók. El kell dönteni: lakás vagy családi ház. A sor/iker csak egy rossz hibrid.
2020. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi sorházban lakunk. Lakásból költöztunk ide. Minőségi ugrás a lakáshoz képest. Van egy kis kertünk, szép időben ott eszünk. A hintaágyban tudok olvasni. Senki sem lakik felettem.

Persze a családi ház jobb lenne, de ahhoz el kellett volna adósodnunk 30 évre.

2020. jún. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Aki 40 millióért ma meg tud venni egy sorházi lakást, az minden csak nem szegény.
2020. jún. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 nálunk 80-120 millió körül vannak a sorházak, de így is olcsóbbak a környékbeli kertes házaknál (3. kerület).


Szerintem egy jó sorház/ikerház felveszi a versenyt a kertesekkel (én még talán jobban is szeretnék ilyet, mert nem kellene a kerttel annyit bajlódni).

2020. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!