Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lenne érdemesebb nyaralót...

Hol lenne érdemesebb nyaralót venni? Dubai vagy Spanyolország?

Figyelt kérdés
Most mèg sehol sem tudok de később valahol szeretnèk.

2020. jún. 7. 10:36
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
90%

Fogalom zavarban szenvedsz drága 20-as válaszoló. Linkelek neked közvetlen a parton.


[link]

[link]


De ha elolvasod az eddigi válaszaimat, nem írtam, hogy közvetlen a parton, önálló ház. Tudod az egyéb kívánságokat jól meg kell fizetni. :)


Szívesen.

2020. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"100.000€-ért már egy nagyon szép kertesházat veszel, esetleg medencével, közel a parthoz."


Úgy tűnik, hogy inkább te szenvedsz fogalomzavarban.

Kioktattál amikor a fenti idézetre azt írtam, hogy "álmodj királylány", hiszen pontosan tudom, hogy mennyibe kerül egy olyan "önálló kertes és medencés családi ház ami a valóságban is partközeli".

(Nem csupán az eladó szerint partközeli, hanem a valóságban is az.)


Te meg belinkelsz -sok utcányira lévő- sorházakat, ahol csupán lekövezett kocsibeálló van, ráadásul a második már teljesen lepusztult állapotú, egy leharcolt környéken.

Amúgy a házakon lévő erős rácsok sejtetni engedik a környék erős bűnözöttségét, ami természetesen az ingatlanárakon is látszódik!


Azt írtad, hogy te a tájékozatlan otthoniaknál jobban tudod az árakat.

Mi innen nem tudhatjuk, hogy pl. egy szálloda tulajdonosaként vagy-e ott jelen, vagy csupán mosogatsz más szállodájában, de azt -én legalábbis- pontosan tudom, hogy mennyibe kerül egy vízparti nyaraló.

Ugyanis minél közelebb van a tengerhez, annál drágább.

Ergo minél messzebb van, annál olcsóbb.

Ami meg valóban a tengerparton van, ott nem átlagembernek való árak vannak.


Ugyanis történetesen pont van egy ilyen tengerparti nyaralóm, ráadásul teljes tengeri panorámával, és csupán 10 méterre van a tengertől.

(100ezer euróért errefelé max. egy sóhajtásnyi levegőt vehetsz.)


Bármit is válaszolnál ne tedd, mert felesleges!

Üdv.

2020. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Válaszolok, jogom van hozzá. Olvasd el megint mit írtam. :) Családi ház nem takarja csak az önálló házat. Ha valóban lenne itt nyaralód akkor tudnád, hogy az önálló házat meg kell fizetni. Ha nem szenvednél fogalom zavarban a "parthoz közel" nem egyenlő a "közvetlen a parton". Ha neked 10 perc séta a parthoz nem "közel van" az a te egyéni szoc.problémád. Azért egy magyarnak aki Magyarországon él(t) , annak ne hogy már fájjon 10 perc séta vagy 5-10 perc autóút a parthoz.

Az, hogy le van rácsozva az ablak az egyenlő azzal, hogy mindennaposak a lopások? :D vicces vagy. Minden lakáson, házon van rács. Sőt még a zárt urbanizációs házakon is. Ha csak nyaralód van persze, hogy biztonságban akarod tudni a tulajdonodat. Mesélj még :) A kis sztoridból látszik, hogy se nem vagy tisztában az itteni helyzettel és a nyaralód is egy kamu.


Ui. : a második hirdetést le is vették biztos azért mert olyan szörnyen lelakott és a környék is egy rakatt sz.r.

2020. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!