Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralás:Olaszország vagy...

Nyaralás:Olaszország vagy Spanyolország? Hova érdemesebb menni, és miért? Ki mit ajánl? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lányok vagyunk egyébként,huszonévesek,ez lenne az első ilyesmi utazásunk.Kocsival mennénk mindenképpen.

2017. jan. 23. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Biztos hogy huszonévesek vagytok?mar csak azert mert nem ertem hogy sikerült egy ilyen tizenévesekre(ott is a 10-hez kozelebbi korosztaly)jellemző "melyik a jobb" kaliberű kerdest feltenni.......

Egyebkent rendkivul nagy ötlet a fapados repulojegyek vilagaban olaszországig de főleg spanyolorszagig autóval elmenni.......

2017. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg simán van létjogosultsága az autózásnak ha az ember minél több mindent akar megnézni.

Első útnak én Olaszországot ajánlom, Spanyolország messze van és országon belül is hatalmasak a távolságok.

2017. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Autóval mindenképp olasz.
2017. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olaszország autóval lényegesen egyszerűbb, nyertek vele akár 2 napot is az utazással. Olaszország picit drágább, talán kompenzálja a kevesebb üzemanyag költség (viszont sokkal drágább az üzemanyag mint itthon) Az meg hogy hova érdemes menni, nagyban függ attól, hogy mit akartok látni. Ha csak tengerpart és semmi más arra remekül megfelel az Észak-Adria vidék is. Ha táj meg látnivalók érdekelnek akkor egy hangyányival érdemesebb délebbre menni (pl Emilia-Romagna).

Itt mindenesetre szét tudtok nézni, eldönteni, hogy milyen helyek, esetleg milyen tengerpart érdekel.

[link]

2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Spanyolország!
2017. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Mindenképpen autóval megyünk egészségügyi okok miatt,meg helyben is szeretném,ha kéznél lenne az autó egyébként is.

Igen,én is ezen gondolkodom,hogy lehet azért kéne Olaszországba menni egyrészt,mert autóval könnyebben megközelíthető.Viszont Spanyolország jobban érdekelne.

Utolsó!Te miért szavazol Spanyolországra?Nem írtál semmi indoklást sajnos.

2017. jan. 27. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!