Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol élnek a...

Magyarországon hol élnek a gazdagok, értelmiségiek, elit emberek?

Figyelt kérdés

Valamint nem csak Magyarországon, hanem Mo. közelében is érdekel.

Amit tudok : Gazdagrét

Felcsút (légyszi ne csináljunk belőle politikát :D)

Rózsadomb

Budai hegyek

II. kerület

Bécs: Maria Hilfe utca.


Gondolom ezeken a helyeken a közbiztonsággal sincs gond.



2020. jún. 27. 20:25
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Budaörs, Törökbálint, Diósd egyes területei.
2020. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Nem csak az a lényeg, hogy menő kecók legyenek, hanem a közbiztonság. Ez az, ami a legfontosabb. :)
2020. jún. 28. 14:38
 13/58 anonim ***** válasza:
100%
Általában ami gazdag hely, ott a közbiztonság is jó, fordítva nem mindig igaz, ahol jó a közbiztonság, az nem biztos, hogy gazdag, lehet átlagos is.
2020. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

Lehet 13-as, de én úgy képzelem, hogy pl. a Budai hegyekben, ahol a pénzesek élnek, ott kevés a bűnöző, hiszen kevesebb pl. a tanulatlan, szegény és főleg a kátrányosok is. De igazad lehet. Pl. kis falvakban is sokszor jó a közbiztonség, mindenki ismer mindenkit.


Köszi 14-es :)

2020. jún. 29. 16:08
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
#15 A budai hegyek elég jól megközelíthetőek BKV-val, és ezt a tolvajok, betörők is tudják. Utcai verekedést, késelést tényleg kisebb eséllyel fogsz látni (igaz, verekedést én már láttam...)
2020. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Budapest szerintem annyira nem biztonságos, vidéken sok helyen nyugodtabban voltam és soha semmilyen atrocitás nem ért vagy láttam.
2020. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

És nincs olyan hely, ahol ezek nincsenek? Erőszak és veszélyes emberek? Vagy csak nagyon kis mértékben és akár egy éjszakai séta is biztonságos gyengeként? Esetleg a Rózsadomb?


El akarom kerülni a veszélyes arcokat.

2020. jún. 29. 16:48
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
A Rózsadomb tömegközlekedéssel is max húsz perc a nyócker szar részétől, még sokkal kisebb városokban is messzebb van ennél a gettó a jó részektől (vagy legalább a közlekedés nem ilyen jó köztük). Ha éjjel biztonságban akarsz lenni Budapesten, pont ott van rá a legnagyobb esélyed, ahol sokan mászkálnak éjjel. Ha csend és nyugalom kell, akkor meg egy nyugisabb falu.
2020. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás. :) Ahol sokan mászkálnak ott viszont rossz a levegő minősége is. A hegyekben jobb. Faluba nem mehetek itt a melóhely. De köszönöm a véleményed, felpontoztalak. :)
2020. jún. 29. 20:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!