Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol élnek a...

Magyarországon hol élnek a gazdagok, értelmiségiek, elit emberek?

Figyelt kérdés

Valamint nem csak Magyarországon, hanem Mo. közelében is érdekel.

Amit tudok : Gazdagrét

Felcsút (légyszi ne csináljunk belőle politikát :D)

Rózsadomb

Budai hegyek

II. kerület

Bécs: Maria Hilfe utca.


Gondolom ezeken a helyeken a közbiztonsággal sincs gond.



2020. jún. 27. 20:25
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

#24 más az árkérdés, és más az érték kérdés. Lehet nem veszel 40 millió alatt, de nem biztos hogy okkal.


Akkor már ott van Edelény, vannak nagyon szép utcái, pár évtizedes házakkal, rendezett területen, kettő utcával arrébb meg ott a - nem sor - hanem cigány negyed. Élj felhőtlenül boldogan na.

2020. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

29: de az értelmiségiek általában jól élnek nem?


Mindegy is, se egy értelmiségi, se egy gazdag nem fog kirabolni, megkéselni, ilyesmi.


30: egyetértek

2020. júl. 11. 16:26
 33/58 A kérdező kommentje:
31, neked is köszi :)
2020. júl. 11. 16:27
 34/58 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy van a kozbiztonsaggal osszefugges...

De ha a kozbizt erdekel nezz ra a rendorsegi statisztikakra es ne ilyen hulye kerdest tegyel fel

2020. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Szerintem igenis van összefüggés. Ahol a gazdagok élnek és nem a szegény brazilok, ott kevesebb a késelés.


A rendőrségi statisztika jó ötlet

2020. júl. 11. 17:41
 36/58 anonim ***** válasza:
51%

"Borsoddal nem is az a baj, hogy mindenütt vannak cigányok, hanem az, hogy hiába laksz te elit helyen, jó utcában, ha ugyanazon településnek az alvégén van cigánysor kettő is"

Amiket a borsodi hozzászóló felsorolt, abból hatról konkrétan tudom, hogy messzebb van a legközelebbi gettótól, mint Budapesten a Rózsadomb a nyóckertől. Most akkor Budán is kezdjen rettegni mindenki? Igaz, én főleg Miskolcot ismerem, ott azért vannak távolságok, de falvakban is van teljesen tiszta.

2020. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Borsod megyével szemben már az emberek vérében van az előítélet. Főleg, ha pest megyei az ember. :/
2020. júl. 11. 22:10
 38/58 anonim ***** válasza:
jó, de Pesttel szemben is megvan az előítélet, biztos hallottad már a "bunkók/nagyképűek/újgazdagok/csövesek" valamelyikét, nem ebből kell kiindulni :)
2020. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Budapestnél amúgy nem sok rosszabb hely van biztonság szempontjából, ország több részén is jártam már, de Budapesten este sokszor nem éreztem magam biztonságban, sőt nappal sem mindig, ez sehol máshol nem fordul elő velem. A bünügyi statisztika alapján is ha jól emlékszem a bünesetek fele Budapesten történik, és tudom hogy mi környékünkről is a legbalhésabb brazilok mentek oda szerencsét próbálni, úgy vannak vele több tehetős ember, jobban megéri bünözni.

Szóval nemcsak az arányok számítanak, hanem a milyenség is, és BP-n kifejezetten rossznak éreztem közbiztonságot.

2020. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Persze, de ezeket sosem vettem komolyan. Bár.. tényleg sok a csöves. :D
2020. júl. 11. 22:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!