Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Magyarországon hol élnek a...

Magyarországon hol élnek a gazdagok, értelmiségiek, elit emberek?

Figyelt kérdés

Valamint nem csak Magyarországon, hanem Mo. közelében is érdekel.

Amit tudok : Gazdagrét

Felcsút (légyszi ne csináljunk belőle politikát :D)

Rózsadomb

Budai hegyek

II. kerület

Bécs: Maria Hilfe utca.


Gondolom ezeken a helyeken a közbiztonsággal sincs gond.



2020. jún. 27. 20:25
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
39, köszi. szerintem nem tudnám elhagyni ezt a megyét, itt nőttem fel, városi vagyok. viszont a közbiztonság tényleg kaki. Nem tudom, hogy hova költözzek. :/
2020. júl. 11. 22:19
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Pest megyén belül azért van miből válogatni, bár én Budapesten tényleg akkor sem élnék ha kapnék ingyen ingatlant, azt kiadnám/eladnám és annak árából bérelnék/vennék magamnak máshol :D
2020. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy Budapesten szeretnék élni, csak pest megyében. Most jártam másfele is, de elég kihaltak a helyek Bp-hez képest. Esetleg az egyetemvárosok nem annyira.
2020. júl. 11. 22:36
 44/58 anonim ***** válasza:
37%
Budapesthez képest minden kihalt.
2020. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
Így van sajnos, meg itt vannak a turisták, ami kell a melómhoz. :)
2020. júl. 12. 00:20
 46/58 anonim ***** válasza:
52%
Borsodiként írtam amit írtam... De Szabolcs se jobb.
2020. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd, nem áll karbantartás alatt, itt megnézheted a bűnügyi térképet.

[link]

2020. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

#27 vagyok.


Amit nem bírok megfizetni?

Martin telepen vagy tapolcán 90M Ft-os családi házak :D

Kis tokajról meg ne is beszéljünk.

Aki nem borsodiként mondja a negatívat annak nem tudom komolyan venni a szavát. Olyan mint amikor azt mondják hogy hú de savanyú az az eper de közben nem kóstoltad meg :D

Én bp-re nem költöznék semmi pénzért laktunk 1 évig 3.keruletben de én féltem este ki menni az utcára kb mindennap mondták tv-ben neten olvastam hogy ilyen meg olyan balhé volt Pesten és már ez is fusztrált..de ugye nagy számok törvénye ahol sokan laknak arányosan nézve napi 1-2 nem sok...de esetleg kieső településekre. Pécel, Monorierdő, Dunaharaszti. Ezek tetszenek na meg Biatorbágyon tudnék lakni.

Borsodról annyira rosszak az élő ítéletek hogy az valami csúcs. Még is akik hozzám jönnek kellemesen csalódnak paraszt vakítás az egész. Vannak romák nem mondom hogy nincsennek de nálunk a faluban napközben sincsenek egésznapos polgárőrség van rendőrök gyakran járőröznek erre. Amúgy Edelény meg áhh hagyjuk inkább oda megy az összes környékbeli roma undorító ami ott megy főleg a sulival szembeni penny parkolóban meg egyszer mentünk be a pennybe hó közepén csak romák voltak bent az összes kassza tele a bolt kb kirabolva. Rengeteg edelényi ismerősöm van oda jártam annó általánosba a szabó lorinczbe de hívták 1-es iskolának is, meg most görög katolikus jó hosszú neve van nem írom ki. Amikor gyerek voltam és oda jártam romákat nem vettek fel ebbe az iskolába a környéken a legjobb hírű volt, aztán más lett az igazgató szinte mindenkit felvettek. De már akkor utáltam oda járni minden roma oda gyűlt Szendrőből, nádaskából,rengeteg ózdi meg az a térség..ugye edelenynek 3 telepe van a borsodi, az Egres, meg finke. Az ottani magyarok nagyon be képzeltek nagyon nem jó város rossz a közlekedés nem lehet 30km/h-nál többet menni.

Na pl Edelény meg s.péter hulladék K. Barcika egyre szebben fejlődik de oda se mennék. Azt a térséget hanyagolom. De turizmus itt is van bőven amúgy :D de nem érdekem hogy rá vegyelek hogy jujj gyere ide lakni mert egy roma mentes településen is olcsóbb a telek mint Pest környékén és építkezni is olcsóbb de ha már itt nőttem fel és mindenki aki borsodra gondol putri van a szeme előtt na az igazán téved. Szeretem megvédeni ami a miénk. Amúgy romákkal nincs bajom azzal van a bajom hogy félnem kell tőlük, gyomorgörccsel és hányingerrel kell mellettük el mennem azért mert én "paraszt" vagyok.

2020. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg mert miattuk nézik le ezt az eszméletlen gyönyörű megyét....tényleg nem tudom hogy hol van még ilyen szép táj mint nálunk aki erre jár rudabányai bánya tót mindenképp nézze meg olyan mint a mesében...



Ez még lemaradt:D

2020. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Majd lehet megyek arra nyaralni, nem nézem le az egész megyét, de nem költöznék oda a meló miatt sem. :) Köszi mindenki válaszát!
2020. júl. 12. 15:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!