Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért drágább egy 43-47 nm-es...

Miért drágább egy 43-47 nm-es lakás mint egy 50-55 nm-es?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 11:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
van hogy 6-8 hónapot nem vagyok a lakásomban és nem éri meg nekem egy 50+os lakás. Most is ilyenben vagyok és egyedül élek itt. egy egyedi méréses 40-es lakásnak sokkal kevesebb a fenntartása. Ismerősöm 43 nm-es téglalakásban lakik és fele annyi a rezsije mint az enyém.. meg sajnos nehéz erkélyes kis lakást találni..van amelyik francia erkélyes, de az meg nem kell..
2020. júl. 1. 10:34
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Látod, máris mondtál több okot, ami miatt jobb egy 40 nm-es lakás egy 50esnél. Akár ezért is lehet drágább.
2020. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

21: Nem nm-arányos a lakás fenntartása.

Olyat keress, aminek a fűtése, vize is mérőórás és a kktg. meg extra alacsony.

Van, ahol 2000/nm a kktg, mert víz, melegvíz, fűtés, portaszolgálat, 3 lift, kocsibeálló benne van. Ráadásul egy 50-es évekbeli, gazdaságtalan fűtési rendszere van.

Másutt meg 150/nm a kktg.

Ebben az esetben a 20 nm-es üres lakás fenntartása is tízszer több, mint az 50 nm-esé.

2020. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már többen is írták, nem mindegy hogy milyen adottságai vannak egy ingatlannak.


A falak minősége

Lakot-Nem lakott

bútorozott-e

mennyit kell rá pluszba költeni

ha napra néző akkor nyáron túl meleg

zajos-e a környék

közel van-e a pláza szupermarket

jó környék-e

STB...

ÉS: hogy a jelenlegi tulaj mennyiért kíván megvállni tőle

2020. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!