Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan szerezzem meg a szomszé...

Hogyan szerezzem meg a szomszéd telket?

Figyelt kérdés

Valaha a mi telkünk és a szomszédé egy telek volt, de a dédszüleim eladták a telek felét. A szomszédok is építettek, az öregek is, telt az idő. A szomszéd viszont folyton támadta és keresztbetett dédapámnak, aztán nagyapámnak is. Rettenetes, mennyi kárt okozott nekünk. Most az ő unokája lakik a szomszédban de semmivel sem jobb mint a nagyapja volt. Folyton kötődik, leskelődik, hallgatózik, zajong, cirkuszol.

Nekem nagyobb telekre van szükségem és arra gondoltam valamilyen módon megveszem tőle. Persze neki nem eladó, de mit tehetnék hogy valahogy megváljon tőle? Vagy miként szerezzem meg a teket és szabaduljak meg egyben ettől a rémségről?



2020. júl. 6. 23:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
ha ér 10 millát, ígérj rá és kész. vagy milyen más megoldást vársz?
2020. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom valahogy azt kéne elérjem hogy ő akarja eladni. Mert ok hogy ráigérek és eladja de félek hogyha egyszer beállítanék hozzá egy ilyennel és visszautasítaná, megharagudna és még kiállhatatlanabb lenne.

Egy ismerősöm az ő szomszédjával azt csinálta, hogy a rádiót közel tette a kerítéshez és egész nap búgatta. A szomszéd besokalt és könyörgött hogy kapcsolja ki, erre odavágta a srác, hogy "El is athatod a telket és megszabadulsz tőlem".


De ez a megoldás szeritnem kicsit drasztikus és nem is épeszű megfontolás

2020. júl. 7. 11:43
 23/31 anonim ***** válasza:

Még mindig a 17-es vagyok


Amit a 22-ben írtál szerintem teljesen rossz politika, mert ha (még jobban) megutáltatod magad vele, még akkor sem neked fogja eladni, ha tényleg eladná.

Ha nincs bátorságod elé állni, mert tartasz a pillanatnyi reakciójától, akkor írd meg neki levélben!

Kedvesen, kulturáltan!

Egy csepp mézzel több legyet lehet fogni, mint egy hordó ecettel!

Ha jó az ajánlatod és egy egyedülálló valaki (a ház meg hatalmas) akkor lesz ideje rágódni rajta, de a viszonyotok nem lesz (jobban) ellenséges.

2020. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
350e euróért biztosan eladó lesz . "Egy ismerősöm az ő szomszédjával azt csinálta, hogy a rádiót közel tette a kerítéshez és egész nap búgatta" ahol működik a csandáborítás ott a zajongókat büntetik
2020. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hát az ő esetében nem volt nagy szám a csendháborítás mert szépen csendben ment a ráfió és napközben. De a szomszédjának az idegeire ment a duruzsolás
2020. júl. 7. 12:25
 26/31 anonim ***** válasza:
csendáborítás nem hangerő függvénye , folyamatos és visszatérő fölösleges zaj miatt is büntetnek persze csak ott ahol működnek a törvények
2020. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hát igen ez így van. Mondjuk attól nem félnék, hogy ilyesmiért feljelent, el tudom intézni a dolgot. De akkor sem szeretnék ilyen módszerekhez folyamodni. Ez kicsit cigányság bárkivel is szembe
2020. júl. 7. 13:26
 28/31 anonim ***** válasza:

300 ezer EUR-t ér??

Az több mint 100 millió Ft!

Ki tudsz ennyit fizetni érte?

Ha igen, akkor ne a gyakorikérdések-en keresd a választ, hanem konzultálj ügyvéddel!

2020. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Igen, legalább annyit ér. És igen, ki tudom fizetni, azzal nincs gond.
2020. júl. 7. 17:34
 30/31 anonim ***** válasza:
ha ennyit ér, akkor hülye lenne eladni, ha fejlődik a hely, ahol van. van eladja 200ért, és ráhúznak egy 20 lakásos társasházat
2020. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!