Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan szerezzem meg a szomszé...

Hogyan szerezzem meg a szomszéd telket?

Figyelt kérdés

Valaha a mi telkünk és a szomszédé egy telek volt, de a dédszüleim eladták a telek felét. A szomszédok is építettek, az öregek is, telt az idő. A szomszéd viszont folyton támadta és keresztbetett dédapámnak, aztán nagyapámnak is. Rettenetes, mennyi kárt okozott nekünk. Most az ő unokája lakik a szomszédban de semmivel sem jobb mint a nagyapja volt. Folyton kötődik, leskelődik, hallgatózik, zajong, cirkuszol.

Nekem nagyobb telekre van szükségem és arra gondoltam valamilyen módon megveszem tőle. Persze neki nem eladó, de mit tehetnék hogy valahogy megváljon tőle? Vagy miként szerezzem meg a teket és szabaduljak meg egyben ettől a rémségről?



2020. júl. 6. 23:47
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Hát mivel kicsi a frontja, kéne mellé másik telek. De sem az ő jobb oldali szomszédja, sem én, a baloldali nem adjuk el, úgyhogy csak így tudja eladni. És ha nem tenné jó ajánlatra sem, magának adna öngólt mert ennyi pénzért kevesen vennék meg (mert kevesen tudják kifizetni)
2020. júl. 7. 17:43
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!