Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a neve annak a szakembernek...

Mi a neve annak a szakembernek aki nem építész de ingatlan vásárlás előtt érdemes kikérni a véleményét?

Figyelt kérdés
Gondolom például hogy a lakás egyik ablaka az utcára nezo es betörés Veszélyes vagy épp a belső kert olyan részére amit senki se lát Ezeken még én is elgondolkozom de belegondoltam hogy mennyi minden olyasmi lehet ami fel sem merül bennem de ott van mint probléma Na annak mi a neve akit el lehet hivni hogy egnezze s ezeket feltárja előttem?
2020. júl. 10. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szóval a kérdésedre a válasz még mindig az, h engem.
2020. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Koszi de nem balekfogot keresek
2020. júl. 16. 05:43
 23/27 anonim ***** válasza:

#22


Kérdező!


Eddig nagyjából 50 ingatlant vásároltam a munkámból kifolyólag. (nem magamnak, hanem a munkáltatómnak)

Olyan szakma nincs, mint amit te keresel. Olyan van, hogy valaki gyakorlott ebben. Olyan is, hogy megkérdezel szakembereket ha kérdésed van. Lehet az építész, biztonságtechnikus, statikus stb.


Szóval nem fog menni amit te szeretnél. Leginkább azért, mert te magad se tudod, hogy mit akarsz.

2020. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mifele garanciakat tudsz adni?
2020. júl. 16. 09:56
 25/27 anonim ***** válasza:

#24

Milyen garanciára gondolsz? Írnál egy példát?

2020. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
A vagyonodbol letetbe helyezel x időre
2020. júl. 16. 15:49
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet, de akkor magasabb az ár ;-)
2020. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!