Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehet megszerezni, egy...

Hogy lehet megszerezni, egy 200.000.000 Forintos házat?

Figyelt kérdés

Most nézem a házakat, és eddig csak egy 200.000.000 Forintos (eladó) házat találtam a kínálatban, ami igazán tetszik. Tudom, hogy ez sok pénz, de mégis csak ezek a kategóriák érdekelnek. Ez köt le, ez az álmom. Ebben látom a fantáziát, a jövőt, és ebben szeretnék élni. Ezért a házért már szívesen dolgoznék, és elhinném, hogy meg tudom szerezni "magamnak/magunknak" ezt a házat.

Csak hogyan? Milyen módon? Mi lehet az útja, egy ilyen ház megszerzésének? Mi lehet az ésszerű megoldás? Az adu ász?


Mindig azt mondják, hogy merjünk nagyot álmodni, és minden okkal történik, legyenek céljaink az életben, na most ezek megvannak. Mi a következő lépés?


Én nagyon tapasztalt ember vagyok, édesapám barátainak voltak hasonló jellegű tulajdonai. Szóval láttam már olyat, hogy valakinek van ilyene, illetve hogy tényleg el lehet érni nagyobb szabású célokat.


És még jó a probléma megoldó készségem is. Feltalálom magamat, kreatív vagyok, stb.


Szóval kérnék most tanácsokat, meglátásokat, bíztatásokat, értékes válaszokat, minden pozitív jellegű kommentet szívesen fogadok, de a nagyon negatív kritériumokat, és értelmetlen beszólásokat most mellőzzétek, az nem visz közelebb a célom elérésében!


Ötleteket kérek, terveket, megoldásokat, esetleg tapasztalatokat, hogy ha volt már ilyene valakinek, akkor azt hogy sikerült elérni, stb..



2020. júl. 15. 10:38
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
Aliket ismerek es rendkivul draga hazban laknak, bank igazgatok, celebek, vagy jol meno maganvallakozok. A penzugyben dolgozo vezeto beosztasu emberek is jol keresnek. Azt azonban nem tudom, hogy mennyit er a hazuk az en kategoriaim a nagyon draga, draga, altlag, atlag alatti. A nagyon draga hazakban lako embereknek takaritojuk es kerteszuk is van, nem ok tartjak rendbe a hazat.
2020. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!