Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hirdetés feladás után mikor...

Hirdetés feladás után mikor érkezett az első érdeklődés a lakásodra?

Figyelt kérdés
Idáig csak ingatlanosok hívtak.
2020. júl. 22. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon is hirdettem, ott nagyjából 10 perc múlva, majd az első érdeklődő aki megnézte, megvette.
2020. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az örökölt házam fél év után adtam el.

A nyaralóm 2 hét alatt lecsapták.

2020. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Itt csak olyan válaszokat fogsz kapni, hogy 2 hét. Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy csökkentek-e az árak, akkor meg nem sürgős, évekig kivárnak az eladók. 20ezres városban ha 1 év alatt nem kel el, akkor kb 5 évig hirdetik.Pesten meg 10ezer eladó van. Ki az aki az elsőt megveszi?
2020. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A jót jó áron 1 nap alatt megveszik, hiába van 10000 eladó ingatlan a piacon.
2020. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ez így van. Ár függő. Én egy másik kérdésnél már leírtam nekem nem volt sürgős eladnom a házat. Jóval ertéke fölött árultam mégis eladtam igaz 2-3 évig áruktam. Ha olcsón adom nyilván el ment volna hamar
2020. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
4 nap, egyetemvárosban, és nagyon jó helyen
2020. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. pár nap vagy 1-2 hét múlva volt hívásom, és csak ingatlanostól! Hogy sorban állnak a vevők az irodája előtt, meg pont ilyen vevői vannak, akik ilyet keresnek, és hogy fizetőképes készpénzes vevői vannak, és hatalmas adatbázisa, amiben pont ilyen vevők vannak stb. stb. Hónapokig hirdettem, közben egy valós érdeklődő volt, meg is nézte, megvette volna, ha 8 %-ot engedek, konkrétan 16 helyett 14,7-et ajánlott, nem adtam neki. Azért nem, mert ennyiből nem tudok nagyobbat vagy modernebbet venni, mit vegyek ennyi pénzből, jobbat nem kapok, rosszabbra nem cserélem. Pár hónap múlva le is vettem a hirdetést, mert senki sem érdeklődött az ingatlanosokon kívül, meguntam, annyira nem sürgős, majd hasznosítom máshogy a lakást. Egyetemváros, jó helyen, de nem teljesen felújított.
2020. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!