Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kertes ház várárlás menete...

Kertes ház várárlás menete hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon új vagyok a házvásárlás témában így minden segítségre szükségem lenne. Jelenleg épp gyűjtögetek és már elég sok összeg meg van ahhoz, hogy egy kis kertes házat tudjak venni valamilyen faluban. Mostanáig is nézegetem a házakat, milyenek vannak és mennyiért és hol. Személy szerint szeretnék egy egyszerű, nem sok szobás kis házat aminek van kertje is és szépen rálát a természetre. Hogy álljak neki a vásárlás első lépéséhez, ha kinéztem a házat és összegyűlt a pénz rá? Kell e valamilyen ügyvéd esetleg, milyen kérdéseket tegyek fel annak akitől veszek majd? Még nem vagyok ott, hogy máris kommunikáljak a közvetítővel, de egy két év talán és akkor már lehet. Csak én laknék ott, akár ilyen nyaraló szerű ház is lehet ami képes az ott élésre. Családom támogat ebben és akár segítenek is takarítani vagy akármi. Ennek nagyon örülök. Már tényleg nem sok kell az álmom megvalósításához és ennyire közel még nem jártam hozzá és mindezt önerőből. Meg amikor ott tartok, hogy már beköltözök oda akkor lehet olyat, hogy a mostani szobámból néhány bútort oda költöztetni, mert az ágyamat nem szeretném itt hagyni és nem rég vettük. Ja és ha nektek eszetekbe jut bármi olyan kérdés ami hasznos lehet, hogy megkérdezzem mikor házat választok osszátok meg velem. Szeretnék hallani olyantól is sztorikat aki önerőből tudott venni saját házat, legyen bármilyen a ház és merre fele vagy hányan latok benne. Sok minden érdekel ezzel kapcsolatban. És azért akarok falura költözni, mert korábban is ilyen kis faluban töltöttem a gyerekkoromat és ott sokkal jobban éreztem magam mint a fővárosban. Sok a fa, szép a természet, friss és üde levegő, csendes, madárdallamok. Kisváros is szóba jöhet de ott is ha sok a természet. Megjegyzés: egyszavas, kötekedő, irigy, trollkodó válaszokat ignorálok! Csak olyanok válaszoljanak akik tényleg tudnak és akarnak segíteni nekem esetleg aki már vett is magának saját kis kuckót :9. előre is köszi a válaszokat.



2020. júl. 22. 18:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocs csak mondom új vagyok még itt, ha nnéhány kérdést nem értetek ezért van :D. Faluból végül kisvárosban gondolkodok ahol mégis van egy kis természet és csendes főleg. kisvárosban azért csak vannak munkalehetőségek nem?
2020. júl. 23. 19:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, most hol, mit dolgozol, milyen végzettséged van, és abban a szakmában milyen lehetőségek vannak. Ezt neked kell tudni, neked kell felmérni.
2020. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sok fontos dolgot leírtak de hidd el, hogy az a legfontosabb -főleg ha tök egyedül laksz-, hogy laknak-e ott romák!!

Ha igen, akkor ingyen sem kell a ház.

2020. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nyugi 13-as azon a helyen biztosan nem élnek romák, ismerem a helyet, az embereket is és így nyugodtan tudok ott venni házat :).
2020. júl. 27. 23:47
 15/16 anonim ***** válasza:

ez is te vagy, most akkor megvan a pénz vagy nincs?

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

2020. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2020. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!