Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi kell ahhoz ha ingatlanközve...

Mi kell ahhoz ha ingatlanközvetitő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy melyik tantárgyakból kell jó lennem matek,irodalom vagy...? Azt tudom hogy okjs tanfolyammal lehet elvégezni de erről nem találtam semmit.


Válaszokat köszönöm!


2020. okt. 3. 08:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Sok bor kell az arcra, meg jo beszedkeszseg, ha nincs szegyen erzeted a hazudozastol az is nagy elony.
2020. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy meglehetősen gerinctelen szakma, nem értem miért akar valaki fiatalon ingatlanközvetítő lenni... Egyébként semmi köze a tantárgyakhoz, asszem érettségi elég.
2020. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Jogi végzettség előny.
2020. okt. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azert, mert az amcsi sorikban azt latja, hogy azok
2020. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Sima érecségi + ingatlanközvetítői tanfolyam.
2020. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Inkább másod állásban érdemes ezt végezni, mert nem jól jövedelmez 🤷🏻‍♀️ Egyik ismerősöm ebben dolgozik főállásban, de nem keres jól vele. Ránk is akart tukmálni egy házat a mostani helyett, hogy cseréljük el, mert mindenki olyat keres amilyen nekünk van. Mi nem vagyunk hülyék, így el is küldtük a francba, hogy mást etessen a baromságaival.
2020. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
jó gyomor
2020. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez hogy nem keres jól, ebben a formában nem igaz.

A béna kezdő balfasz lehet hogy nem keres, de a profik milliókat keresnek, főleg a nagyvárosokban.

Persze nem egyből.

2020. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

De ő nem fog nyilván profi lenni mivel kezdő... Ingatlanos maximum Bp és környéke meg Sopront és környékét tudom elképzelni ahol jól kereshet.


Jogi ismeret nem árt. Meg majd ha független közvetítő leszel akkor az összes bank összes terméket betéve kitéve, ehhez kell egy MNB hatósági vizsga pénzügy és biztosításközvetítés miatt na az a szívás...


" Ár-érték" arányban ha nem az említett településeken akarsz közvetíteni akkor engedd el, mert vidéken örülnek ha kenyérre telik.


Csak egy jó tanács egy ingatlanostól aki 2 települést visz( Bp és környéke és egy vidéki megye) és van viszonyítási alapom.

2020. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Aki most akar ingatlanközvetítő lenni, annak nem tudok gratulálni. Legalábbis Budapesten.
2020. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!