Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi kell ahhoz ha ingatlanközve...

Mi kell ahhoz ha ingatlanközvetitő szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy melyik tantárgyakból kell jó lennem matek,irodalom vagy...? Azt tudom hogy okjs tanfolyammal lehet elvégezni de erről nem találtam semmit.


Válaszokat köszönöm!


2020. okt. 3. 08:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el én se tudom honnan van ( nyílván babaváró csok etc) viszik a 35 millás kecókat, mint a cukrot. Annyi ügyfelem van, hogy nem győzöm.
2020. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11: Remélem nem Bp-ről beszélsz, mert az ordas kamu lenne.
2020. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Két dolog nem lettem volna soha:

- jegyellenőr és

- ingatlanos

Ezeket mindenki utálja vagy lenézi, esetleg mindkettő.

2020. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De bp, és ordas kamu? :D azért mert a te ismertségi körödben nem vásárol senki, hidd el mindenki vásárol.. babaváró, csok stb stb...
2020. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14. Sejtettem, duma. Gyakorlatilag megszűnt a fővárosi piac, tessék átballagni a KSH/MNB oldalára. Vagy rápillantani a növekvő lakáskínálatra, a csok-babaváróhoz hitelképesség is kell, na az most egyre kevesebb. Már az újakat sem kapkodják el:

[link]

2020. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt van megint a portfolios ember, aki egyben a kérdező is.

Ballagj el egy földhivatalba, és győződj meg arról hogy az ingatlan adásvétel soha nem áll meg.

Ja akkor fel kellene emelni a segged a gép mellől, kimenni a való világba, és nem ezt a liberális szennyet olvasni...

2020. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16: Nem talált. Nem mellébeszélni kéne, hanem tudomásul venni, hogy a fővárosi lakáspiac még a járvány előtt beleállt a földbe, ez már statisztikai tény, sikerült az árakkal az adás-vételek számát megtizedelni. Mellesleg meg sem kell mozdulni, anélkül is látom a kínálat folyamatos növekedését, ami némileg ellentmond a fenenagy pörgésnek. Lesz a kb. 40 ezres darabszámú eladó ingatlanra pár ezer adásvétel mondjuk fél év alatt, szép lesz... (a járvány előtt, 2019 utolsó negyedévében volt 4500)
2020. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bpn nem áll meg 😂😂😂 ok cshő... 😂😂😂😂
2020. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mi kell ahhoz ha ingatlanközvetitő szeretnék lenni?"

Elég a szeretet :-)

2020. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
40%

Az ingatlan piacon mindig vannak rosszabb és jobb időszakok. Lásd az előző válság után pár évre visszaesett majd pár évre megnőtt a kereslet. Csak amiatt nem mondanék le a szakmarol, mert most kevesebb az eladás mint év elején. Ez ilyen.

Egyébként semmilyen végzettség nem kell. Jogsi és saját autó viszont feltétel.

2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!