Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol lehet hirdetni eladó...

Hol lehet hirdetni eladó budapesti ingatlant? Melyek a legjobb oldalak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 15:04
 1/10 anonim válasza:
66%
A legjobb, ha keresel egy rendes ingatlanirodát szerintem. Ha normálisak, akkor nem vesznek le sokat az eladási árból. Én a Vinget ajánlom, rendesek.
2020. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kell iroda! Ők is csak hirdetnek valahol, nem? Azért köszi!
2020. okt. 5. 15:14
 3/10 anonim válasza:
65%

Hát,nem egészen. Hirdetik is ,de ami előny, hogy igazán profi fotókat, alaprajzot készítenek és sokkal jobb árakat tudnak alkudni mint az ember egyedül tudna. Persze ez csak az én véleményem. :)


(1-es vagyok)

2020. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, köszi.
2020. okt. 5. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
ingatlan.com a legjobb
2020. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is kell ingatlan.com

Ami ott nincs, az majdnem nem is létezik.

2020. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legtöbben az ingatlan.com-ot nézik, esetleg a jófogást
2020. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ingatlan.com-on megszüntették a magánhirdetések szűrését. Vagyis, az ingatlanosok hideg hívó listáját fogod bővíteni nagy eséllyel de privát ember nem fog megtalálni vagy nagyon nehezen. Ezen kívül, jófogás és facebook.
2020. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ingatlan.com-on ha beütöm magánemberként miszerint ingatlan keresek x-y nm között adott kerületbe, akkor kiadja a hirdetésem. Nem értem mire érted hogy megszüntették a magánhirdetések szűrését.
2020. okt. 15. 08:55
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Te nem a jófogásra gondolsz inkább? Ott nem találni magánhirdetést ha eladó lakásra keresek.
2020. okt. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!