Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Először árulok egy ingatlant,...

Először árulok egy ingatlant, miért alkudozik mindenki?

Figyelt kérdés

Felraktam pár oldalra, eddig vagy telefonon már alkudoztak vagy megnézték és ott alkudoztak vagy megnézték, felhívtak és úgy próbáltak meg alkudni. De nem pár százezret (amibe bele is mentem volna) hanem milliókat. 25 millióért hirdetem és jönnek hogy 15-ért talán elvinnék. Hát kösz :D.

Ha túl az ár érte akkor majd csökkentem... De nem értem miért kell görcsösen alkudozni.


2020. okt. 13. 18:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz engedni belole akkor igen, persze az is lehet hogy ugy meg vegkep nem lesz vevo. Vagy ird be fix arra.
2020. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
ha 25 milliót akarsz a lakásért, akkor írd be, hogy 25 millió 990 ezer, irányár! Vagy beírod fix vételár 25 millió.
2020. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Én is alkudoznék. Van olyan akinek nagyon kell a pénz, ilyenkor azért az a 15 millió is pénz, főleg ha rögtön a zsebbe van, és nem kell hónapokig, esetleg évekig várni... egyébként én úgy vettem észre sokan el vannal szállva amikor az ingatlanjukat hirdetik. Pont múltkor botlottam egy hirdetésbe, ismerősöm régi házát hirdeti 24 millió forintért, és le vagyok döbbenve, konkrétan én voltam abban házban, az udvaron, a képek alapján amit felrakott róla, maximum 15 milla... ha ő 24 ért hirdeti az én házam legalább 35 millát ér, de nem ér, nyilván. Hónapok óta hirdeti, persze kinek kell. A másik meg ha szar helyen van azt is számításba kéne venni. Sajna a mi házunk se érne túl sokat, mert az utca végén lakik a cigány vajda, na gondolhatod. Baj nincs velük amúgy, de aki nem ott él annak már kizáró ok. Kolleganőm árulja a házát, ott van a szeren, viszont közvetlen szomszédságban romák laknak, basz,hatja, senkinek se kell a ház, pedig megszólal. Szóval alkudni ér, akinek meg tényleg kell azzal úgyis meg tudtok egyezni.
2020. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem 26 millióért alku nélkül a lakást amit kinéztem, igazából jó esetben 24-25 m ftot ért volna (akkor), de nem akartam kihagyni, és alkudozással elrontani a hangulatot, mert az eladók (tulajok) kedvesek, barátságosak voltak, és pont ott volt az a lakás, ahol szerettem volna vásárolni. Nem bántam meg azóta sem. Valószínűleg többért is megvettem volna.
2020. okt. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
40%
Ha 25-ért akarod eladni akkor olyan 27-28 körül hirdesd.
2020. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!