Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lehet abból valami probléma,...

Lehet abból valami probléma, ha beköltöztetek egy társasházba egy borsodi 10 gyerekes családot?

Figyelt kérdés
Gondoltam humanitárius leszek, és meghívok egy borsodi pereputtyot a társasházba a lakásomba. Én persze kiköltözöm máshova, nekik meg dolgozni se kell, mert kisegítem őket. Nyilván hangos népség, emiatt milyen problémám adódhat? Valami per vagy hasonló lehet?
2020. okt. 28. 02:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Borsodiként örülnék, ha nem használnád a megyém nevét a csóró tahók szinonimájaként. (Ha meg rasszista akarsz lenni, legalább vállald fel.) Egyébként tudok itt tizenvalahány gyerekes családról, az apjuk görögkatolikus pap, kedves, kulturált emberek, biztos örülnének egy ingyen lakásnak.
2020. okt. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én roma családra gondoltam, valami jó hangos fajtára.
2020. okt. 28. 05:54
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért jó neked?
2020. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt költöztetsz a lakásodba akit akarsz, de ha nem ruházod át a tulajdonjogot, akkor a "bérlőid" okozta gondokért te leszel a felelős, ha azokat nem orvosolod, amikor panaszt tesz a többi lakó rájuk.Nem hiszem, hogy ez kell neked!
2020. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy a kérdésedet az ihlette, hogy nagyon felbosszantottak a szomszédaid, mert nem hiszem, hogy komolyan gondolod, hogy el akarsz tartani egy 12 tagú családot az ingyen lakásodban.

De a kérdésedre válaszolva:


"Lehet abból valami probléma,..."

Lehet!

Szarrá lepusztítják a lakásodat és az életben ki nem teszed őket!

Ha mégis próbálkoznál, simán megkéselnek.

2020. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És valszínűleg lakásod sem lesz többé a tied! Még jönnek 6-8 an. Téged megfenyegetnek, a lakást leamortizálják. Élhetsz félelemben. Nagyon sok millió veszteséggel.
2020. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A lakásodnak valószínű annyi. Kilakoltatni meg nem lesz egyszerű őket.
2020. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, de inkább ne tedd, mert nem fogod tudni őket kirakni. Egyébként nemcsak Borsodban vannak cigányok...
2020. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Tetszik ez a humanitáriusság... Nem hinném,hogy ezt komolyan gondolod. Én is segítek akinek, és amilyen formában tudok. De sosem úgy,hogy saját magam ellen tegyek. Ez, amiről Te írsz, pedig pontosan erről szólna. Lelaknák a lakásod, nem költöznének ki,tehát sosem tudnád eladni/visszaköltözni/bérbeadni.


Viszont meggyőződésem,hogy a kérdésed kamu.

2020. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem baj ha leamortizálják. Akarok még venni lakást az épületben, egy ilyen pereputtyal a házban, biztosan lesznek akik meg akarnak szabadulni a lakásuktól minél gyorsabban, ezzel pedig a lakás értéke lejjebb fog azért menni
2020. okt. 28. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!