Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A külföldi kereslet teljes...

A külföldi kereslet teljes kiesése, valamint az IT bérek brutális csökkenése, junior/kezdő álláslehetőségek megszűnése ütős kombó lesz a Bp.-i ingatlanárak leverésére?

Figyelt kérdés

Eddig az volt a mantra, hogy úgyis van fizetőképes kereslet, no meg kényszerből rengeteg fiatalnak kell felköltöznie, mert csak itt vannak lehetőségek.

-a külföldi kereslet megszűnt, ami erősen fizetőképes volt

-az IT bérek csökkentek, pár százezerért keresnek már csak olyan magas kvalitású szakembert, aki régen milliókat is elkérhetett, mert megtehette, ma már nem

-rengeteg fiatalnak kellett régen Bp.-re költöznie, mert csak itt tudott pályakezdő diplomásként elhelyezkedni. Most már sehova sem keresnek pályakezdőket

-a leépítések mindenhol folyamatosak


Ez egy elég radikális és ütős kombináció lehet a Budapesti ingatlanok értékének a reálisra való visszaállítására? Főleg úgy, hogy a CSOK és a hitel válság is most fog beütni, jönnek a tömeges árverezések.

Tehát egy 2-2,5 szobás panel max 10 millió forint lesz, annál nem fog többet érni, mert nem lesz aki megvegye?



2020. nov. 6. 13:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Én benne vagyok sok ilyen csoportba, de csak azért, hogy innen a jólétből szörnyülködhessek hogy milyen borzalmas a magyar helyzet, és mennyire zuhannak az egyébként is alacsony bérek.

Minden kivándorolt magyar szereti ezt csinálni.

2020. nov. 6. 14:45
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Ha az igaz lenne hogy külföldön élsz, akkor nem itt kárognál.

Te rosszindulatú undorító féreg!

2020. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Miért, tiltja valami szabály, hogy külföldről nem írhatok ide, vagy mi? Unatkozom éppen.
2020. nov. 6. 15:07
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nincs meló mi?

Kérdezd meg anyádtól hogy elmosogathatsz-e...

2020. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Egyedül élek, mert bőven megtehetem. :)
2020. nov. 6. 15:39
 16/29 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz egy nőt , mert a rosszindulatba már belebolondultál.
2020. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Beírtam a facebook csoportkeresőbe. Nem tudom, hogy jót találtam-e meg, de vagy több oldalon keresztül amíg görgettem, csak IT álláshirdetéseket láttam, juniort is néhányat.
2020. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%

Először azt hittem komoly a kérdés, válaszolni is akartam, de a hozzászólásait olvasgatva látom, hogy nincs kinek.

A kérdező szánalmas, jobb szót nem tudok rá.

2020. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"külföldön élek. Nincs szándékomban haza költözni."


Az ip címed alapján egy kis szabolcsi faluból írsz.

Kár itt előadnod a nagymenőt a 8 általánosoddal.

2020. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Először is nem tudod az IP-met :)

Másodszor nem tehetek róla, hogy a szolgáltatás amit használok, minden alkalommal új IP-t generál

Harmadszor meg valamit benéztél, mert ellenőriztem, most épp egy budapesti IP-m van


Szóval, legközelebb figyelj jobban a suliban, kis taknyos.

2020. nov. 6. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!