Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 5 év múlva már szinte semmit...

5 év múlva már szinte semmit nem fog érni egy budapesti ingatlan?

Figyelt kérdés

-nincs többé turizmus, és airbnb ami magasan tartotta az árakat

-gazdasági világválság van, ami minket érint a legsúlyosabban

-be fog bukni a CSOK rendszer, mivel felmérések szerint igen kevés családban születtek meg az ígért gyerekek

-a bolti árak egyre drágulnak, de a fizetések csökkennek, így egyre kevesebb pénzük marad az embereknek ingatlanra

-a koronavírus és a korlátozások miatt nincsenek már se szabadidős, se munkalehetőségek ami miatt sokan felköltöztek vidékről, most költözik mindenki vissza

-a kötelező maszkviselés még kellemetlenebbé teszi a nagyvárosi, paneles/bérházas életet, mivel szó szerint sehol nem szívhatsz már friss levegőt (csak maszkon keresztül), mert még egy kerted sincs



2020. nov. 10. 22:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem max 10%ot fog esni az ingatlanok értéke rövid távon. Hosszú távon folytatódik az árszínvonal emelkedése.
2020. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Álmodj királylány...😂😂
2020. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez azért nem így működik. Aki hosszú távon gondolkozik, az tudja, hogy úgyis jön majd a fellendülés előbb vagy utóbb. Márpedig egy lakást nem egy-két évre vesznek.
2020. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

5 év múlva a bérbeadó fizet majd, hogy valaki az ingatlanba költözzön.

Amúgy már kezdenek unalmasak lenni ezek a kérdések.

2020. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Már megint előjött a betegséged?

Összedobjunk neked egy pszichiáterre?

Tudom-tudom te vagy aki külföldön rohadt jól élsz, és mégis Budapestért aggódsz állandóan..

2020. nov. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 xswerdy ***** válasza:
hogy 5 év múlva éppen recesszió lesz-e, vagy fellendülés, senki se tudja. De az általad felsorolt pontok zöme a vírushoz kapcsolódik, ami azért addigra bizonyára megoldódik. Persze lehetnek hosszútávú hatásai, pl. valószínűleg a cégek nagyobb mértékben fogják a távmunkát támogatni, így több ember fog vidéki lakóhely mellett dönteni. Hogy ez az ezer éve tartó urbanizációs folyamatot visszafordítja, vagy lassítja, vagy észrevehető hatást nem fog kifejteni, azt senki se tudja.
2020. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretnék gratulálni a gyíkos válaszolók nevében,

hogy ennyiféleképpen tudod kiírni minden nap ugyanezt a kérdést.


Amúgy nem gondolod, hogy már uncsi?!

2020. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valahogy nem látom azt a hatalmas ingatlan árzuhanást. A fizetések állítólag hatalmas mértékben nőnek. Az enyém ha nem is nőtt évek óta, legalább nem is csökkent. Budapest központú az ország. Ha ez a hatalmas válság be is következik, a vidéki városokban élők kénytelenek lesznek Budapestre költözni, ha dolgozni akarnak. Azaz még inkább nőni fog a lakások iránti kereslet.
2020. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem 5 év múlva Magyarországon belül Budapesten fog érni a legtöbbet egy ingatlan. ( Mondjuk most is nagyjából így van, viszont a nagy jólétben mindenki vállalta boldogan a Mucsaröcsögére költözést, mert úgyis van munka, ha nem ott helyben, akkor a tanyától 20 kilóméterre. De szerinted hol fog újra felfutni az ország? Mucsaröcsögén, vagy ott, ahol civilizáció van? Ott ahol iskolák, egyetemek és kórházak vannak, vagy ahol egy élelmiszerbolt meg egy kocsma van?.….nyugodtan elmélkedj
2020. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Budapestről beszélsz? Na, ne, nem lesz ilyen, sőt..Ha a vidéki ingatlanok elértéktelenedését írod még esetleg, talán...de Budapesten sosem lesz olyan,hogy szinte semmit nem ér.
2020. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!