Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová költöznél? Budaörs vagy...

Hová költöznél? Budaörs vagy Miskolc?

Figyelt kérdés
Melyik város szimpatikusabb? Hol jobbak a lehetőségek bármilyen téren?

2020. nov. 24. 17:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
40%
Remélem, ez nem komoly kérdés...
2020. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
38%

Miért ne lenne komoly kérdés? Én külföldön élek jelenleg, de ha haza kellene költöznöm, a kettő közül most én is Miskolcot választanám.

Miért? Mert mégiscsak egy nagy város, agglomerációval együtt az ország második legnépesebb térsége, ahol még most is van munkalehetőség, de az árak nincsenek annyira elszállva.

Budaörs meg a sznobok miatt nagyon drága, viszont a bérek most ott is lementek a francba 150-200 ezer forint körülre, mert most túlkapás van munkaerőből, sok a munkanélküli mindenhol, de az árak viszont nagyon magasak ott.

Ha ez neked Svájc, akkor költözz oda. Ki akadályoz meg?

2020. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
60%

#22


Az a baj, hogy a budapesti és dunántúli emberek többsége életében nem járt még sem Miskolcon, sem általánosságban a keleti országrészben. Szerintem ezek azt hiszik, hogy az egész egy nagy összefüggő putri, lepukkant 60 éves bérházakkal, és minden fehér emberre jut két cigó :) Közben meg a Miskolci Egyetem épp űrfejlesztési programban vesz részt külföldiekkel...

2020. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
11%

#22

Ebből látszik, hogy fogalmad sincs, milyen város Miskolc.

2020. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
85%

#24


Én itt élek, és egyetértek vele (a #22-sel). Ezek szerint nekem sincs fogalmam.

2020. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
51%

Az az érdekes, hogy Budapesten a nyilvántartott és magukat cigánynak vallók a lakosság 3%-a, Miskolcon ugyanennyi, azaz 3%. Budaörsön "csak" 2%. De nem hiszem, hogy erre a differenciára valakinek vernie érdemes magát!

Én hetedíziglen budapesti vagyok, nem írom, hogy tősgyökeres, mert azt itt rendszeresen nem értik, azt hiszik, hogy valami ranggal dicsekszem.:D

Rengeteget járunk az országban mindenfelé, Lillafüred, Miskolctapolca nálunk a favorit. Ha valaha úgy hozná az élet, hogy költöznöm kellene, akkor az csak Miskolc.

2020. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
40%
A wikipédia szerint lehet hogy 3, de a valóságbam egész biztosan több 50%-nál.
2020. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
58%

"Miskolcon ugyanennyi, azaz 3"

Ezt te honnan veszed? Ha jártál volna Miskolcon, tudnád, mekkora hazugság ez az adat.

2020. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
37%

Bírom, hogy felpontozzák, aki pozitívan állítja be Miskolcot. Hívtad a bandát, hogy jöjjenek pontozgatni. XD

Mindig tudtam, Borsodban a cigányok a leginkább lokálpatrióták.

2020. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmas troll kérdés, ne vesszetek már össze. Nem kell komolyan venni...
2020. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!