Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire problema az a ferfiak...

Mennyire problema az a ferfiaknal, ha a nő vesz egy házat, es a ferfi hozzáköltözik?

Figyelt kérdés
Ugye igy a "nő háza". Nektek mennyire gond, hogyha a baratnotok, felesegetek hazaban laktok egyutt?

#ház #Egybeköltözés
2020. dec. 10. 20:05
 1/10 anonim válasza:
77%
Nekem nem.De sose várnám el a páromtól ezt.
2020. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha akarja mehet ugyan de elvárás szinten nincs bennem ilyen.
2020. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék neki hogy végre nem egy csóró a barátnőm..
2020. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem jellemző, de előfordulhat.

Ezért nem kell a férfinek szégyenkeznie, mert lehet, hogy neki (bármilyen, akár nagyon súlyos ok miatt) még nem jött össze, de a nőnek igen. Akkor miért ne mehetne a nő házába, lakásába?

2020. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem házat, de azt tapasztalom, hogy nem tetszik a pasiknak. Elején jujj se jó meg bla bla, egy exem ide is költözött aztán ha venni / javítani kellett akkor már maradt az én házam...csak szétbombázni volt " közös"
2020. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez max akkor nem lenne probléma egy pasinál, ha neki is van lakása ,amit ilyenkor kiadhat. Kapcsolatok nagyrésze sajnos még mindig válással végződik, és megnyugtatóbb ha van hova menni ilyenkor. Nem albérletben megöregedni amit a várható nyugdíjból lehet nem is tudna fizetni.

Vagy előbb utóbb jönne, hogy nem érzi othonának és vegyetek másikat ,amiben neki is van tulajdonrésze.

Fordított helyzetet nem is értem, mikor a nőnek kritérium, hogy a pasinak legyen lakása és kocsija, aztán mehet amerre lát ha vége a kapcsolatnak.

2020. dec. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen a nőnek is pasinak is saját, vagy egy közös (váláskor az nyűgös)
2020. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és így veszek lakást, és így költözik hozzám a párom. Nálunk ez közös megegyezés, neki is van pénze, az megy majd kiadandó lakásba. Ha meg elválnak útjaink, van hova menni mindnekinek. Ha nem, akkor majd a gyerekeinknek lesz mit örökölni.


Ha pedig a pasinak abszolút rosszak az esélyei saját lakás vásárlásra, akkor azt megértem, ahogy ő is megértette volna, ha én költözöm az övébe. A házasság után pedig tökmindegy, mert mindegy ki mivel száll be, utána együtt gyarapítjuk.

2020. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebből lesz a szopókanyalóka
2020. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!