Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest,x. Kerület,kőbánya...

Budapest,x. Kerület,kőbánya milyen környék?

Figyelt kérdés
Lakásokat nézegetek vásárlási célból és több lakás is megtetszett, ami kőbányán van. Ráadasul a parkolás is jóval könnyebbnek tűnik, mint pl. nagyon belvárosi, 7-8. kerületi részeken. Viszont egyáltalán nem ismerem azt a kerületet. Mi a vélemenyetek róla? Akiknek vannak tapasztalatai: milyen ott lakni? Tömegközlekedés,boltok? Vannak jobb és rosszabb részei? Ha igen, melyek ezek?

#ingatlan #Kőbánya #Kőbányánlakni #Kőbányabkv
2020. dec. 27. 07:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
28%
Horgásztó van a közelben, muhahahaha! Igen, ez egy fontos szempont, amit figyelembe vesz az ember ingatlanvásárláskor. :)
2020. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező Valóban a Guttmann tó nagyon szép kőbányán, s a környéke is rendben van, ott főleg panelok vannak.
2020. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
67%

Kőbányán élek és a hajléktalanokon meg a drogosokon kívül semmi baj nincs ezzel a környékkel.

Közel vannak a boltok, buszmegállók jó helyen. Több fajta busz jár. Egy busz elmegy a KÖKI ig a másik irányba pedig az örsig, szóval csak ajánlani tudom....

2020. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
33%
Végül is a hajléktalanok meg a drogosok az nem nagy gond.
2020. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagy gond, mert reggel át szoktak menni Budára és csak aludni térnek Kőbányára.
2020. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Ja értem. Akkor csak az éjszakai nyugalmadat zavarják, a nappalit - amikor a normális ember úgy sincs otthon, mert tanul vagy dolgozik, vagy mindkettő - azt nem zavarják. Így már sokkal jobb.
2020. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%
Óhegy, Újhegy egész jó helyek. Szerintem a Szent László környéke sem rossz, ugyanakkor a Hős utca és a Pongráctelep környéke nem számít jó helynek. Merre keresgélsz?
2020. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
51%
Oké, de ti sem lennétek boldogok, ha éjjel drogosokat meg hajléktalanokat kellene hallgatnotok, úgy hogy lehetnétek megértőbbek vele.
2020. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nem is gondoltam, hogy ilyen sokat fogok kapni. :) Kérlek, ne különbözzetek össze, egyértelmű, hogy nem mindenki látja egyormán Kőbányát. Én Éppen a minél szélesebb körű véleményekből tudok profitálni. Tényleg sokat segítettek, most már biztos, hogy nem tartok Kőbányától. Még akkor is, ha megvan a maga "bája"... A népligetről és környékéről a rossz hírek hamar eljutnak a sajtóba. Nade, ahol láttam hirdetéseket, amelyek a pénztátcámnak is megfelelnek és mégsem putrik, azok a következő környékek:

> Doba utca-gép utca (az a lakáska nagyon jó beosztású, most ő van a topon)

> Tárna utca (itt 2 is van, mindkettő tetszik)

> téglagyárdűlő

> Óhegy

> Csilla Utca

> Laposdűlő

> Ligettelek

Így részletesebben, akik ismerik vmennyire a környéket, mi a vélemény? Van-e esetleg olyan környék Kőbányán, ahol inkább nem érdemes lakást venni?

Köszönöm, mindenkinek még egyszer!

> Pongrácz úti lakótelep

2020. dec. 28. 18:42
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

Ezek közül sztem Óhegy vagy max. Ligettelek lehet. A Tárna utca elég lerobbant helyen van, a temetőkhöz közel, elhagyatott környék. Csilla utca, Doba utca is a Pongrácztelepnél van, ezek is kőbányai viszonylatban rossz környéknek számítanak.

Jobb a X. kerületben az Óhegy park környéke, Újhegy, a XVI. kerület melletti kertes részek, az Örs környéki lakótelep is elmegy.

2020. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!