Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest,x. Kerület,kőbánya...

Budapest,x. Kerület,kőbánya milyen környék?

Figyelt kérdés
Lakásokat nézegetek vásárlási célból és több lakás is megtetszett, ami kőbányán van. Ráadasul a parkolás is jóval könnyebbnek tűnik, mint pl. nagyon belvárosi, 7-8. kerületi részeken. Viszont egyáltalán nem ismerem azt a kerületet. Mi a vélemenyetek róla? Akiknek vannak tapasztalatai: milyen ott lakni? Tömegközlekedés,boltok? Vannak jobb és rosszabb részei? Ha igen, melyek ezek?

#ingatlan #Kőbánya #Kőbányánlakni #Kőbányabkv
2020. dec. 27. 07:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, szerintem is Óhegy. Nagyon hangulatos és viszonylag jó a közlekedése is.


Tárna utcában én csak céges ügyek miatt mentem eddig, az egy régi gyártelep rész. Nem ismerem az egész környéket, de szerintem lakáshelynek nem való.

Az Örs közelében lévő Kőbányai rész is jó, kedves barátom ott lakott régen, hát elképesztő kényelmes élet volt az neki az Árkád szájában. Mondjuk szerintem ott mindegyik panel az a nagy és hosszú 10 emeletes tömbben van. Ez talán okozhat hátrányt.

2020. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
73%
Kőbányán újhegy is szuper, de talán óhegy hangulatosabb.
2020. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Gép utca-Kőbányai út-Pongrác út környéken lakom. Ha valaki meghallja hogy Pongrác út, egyből jönnek az évtizedes előítéletek hogy rossz környék. Voltak balhés idők, de ma (2020 végén) a környék teljesen jó, nyugodt. A lakókkal semmi gond nincs, cigányok sincsenek. Három nagyobb csoport lakik itt: kínaiak, idősek, kisgyermekesek. Rengeteg a babakocsis és sokan sétáltatnak kutyát. A forgalom elkerüli, nyugis az éjszaka. Bár a tömb szélein húzódó utak (Kőbányai út és Pongrác út) forgalmasak. A Hős utcának már csak a híre rossz, egyrészt messze van innen, másrészt már csak pár lakásban laknak. Nincs ott már mozgás. 2021ben valószínűleg végleg kiürítik. A tömegközlekedés jó, a városközpont nincs messze. Összességében nem a legszebb része Budapestnek, de rendben van a környék. Ami nekem problémám az a tömegközlekedésen előforduló arcok. 28as villamos, 9es busz és társai...
2020. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Óhegy, Újhegy, Örs körüli része jó. Főleg újhegy nagyon jól ellátott rész lett.
2020. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én az Újhegyi lakótelep szélén lakom és nagyon szeretem. A lakás egyik irányban már a családi házas részre néz, a másik irányban pedig egy tágas térre, ráadásul magasan vagyok, szóval egyáltalán nem lakótelepi feelingje van. Közlekedés, parkolás és infrastruktúra szempontjából is nagyon jó, minden van a közelben. Egyáltalán nem bántam meg, hogy két éve itt vettem lakást. Azóta jelentős értéknövekedés is bekövetkezett.
2021. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
"Kőbányán élek és a hajléktalanokon meg a drogosokon kívül semmi baj nincs ezzel a környékkel." ez olyan mintha azt mondanád semmi baj nincs a környékkel csak a bandák ne lennének.pont elég baj az amit irtál.
2021. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
19 pont azért különböznek össze mert más a véleményük.ez parancs hogy legyen egyetértés ha meg nincs akkor minek vitakozni.
2021. jan. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
30%
23 as kell a promo hogy el tud adni a lakást mi ? :D
2021. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
84%
25 önmagában mindenhol nőtt az ingatlanár szóval ez nem ujdonság.
2021. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
#29 Annyit nem, mint itt (50-60%), azért is vettem itt mert akkor alulértékeltnek tűnt és igazam is lett.
2021. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!