Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Inkabb Budapesten laknal...

Inkabb Budapesten laknal rosszabb korulmenyben( regebbi kozepes meretu haz), vagy videken jobb korulmenyek kozott( ujabb, szebb, nagyobb haz)?

Figyelt kérdés
A kerdes nem koltoi. 2 gyerek is van, eladason gondolkozom, ennek a haznak az arabol tudnek videken jobbat venni. Ezt biztosan tudom.

2021. jan. 8. 12:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
74%
Előző vagyok, szerintem jó döntés volt, gratulálok! :-) Nekem az a véleményem, hogy ha valaki kisebb városban nő fel, de pl. van leehtősége időnként nagyobb városokba látogatni különféle kulturális, szórakozási eseményekre, és/vagy később tovább tanulni ott (itt gondolok a gyerekeitekre, merthogy sokan azt irták, nem lesz olyan széles a látókörük ha kisvárosban élnek), akkor az illető ebből ifolyólag még szélesebb látókörrel fog rendelkezni, mivel mindkét közeget megtapasztalja, mindkét helyről lesznek tapasztalatai, ismerősei. Senki nem lesz kevesebb azáltal, hogy nem csak és kizárólag a fővárosban éli le az életét. Egyébként a szórakozási, kulturális lehetőségek ugyanugy megtalálhatóak a vidéki nagyobb városokban is. Sőt, én ugy látom, hogy aki csak bp-en él, csak azt ismeri, a vidéket max. kirándulásokból vagy esetleg csak képről, annak éppenhogy szűkebb a látóköre (mutatja ezt az is, hogy azt hiszik, bp-n kivül megáll az élet és vége a világnak).
2021. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!