Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Veszprém megyébe érdemes...

Veszprém megyébe érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Milyen az élet arra? Oktatás, munka, közbiztonság érdekelne. Köszönöm ha válaszoltok!

2021. jan. 27. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Oktatás közepes, munka közepes, közbiztonság átlagos.


Egy megyéről beszélsz B+! Szerinted hogy lehet általánosságban írni egy megyéről mikor még egy városnak is vannak ilyen vagy olyan iskolái, kerületei stb?

2021. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszb+


Melyik települést ajánlanád a megyében?

2021. jan. 27. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Borzavár.
2021. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csögöle nagyon szép.
2021. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit mindegyik másikban megyében is ajánlanék. Közel legyen a nagyvárosokhoz, ha munkát akarsz találni. Vagy ahhoz a városhoz amelyikben munkakörödben tudsz dolgozni.
2021. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De ne Veszprémbe! Itt már én lakok.
2021. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szabolcsból költöznénk a Balaton környékére, de egész Dunántúl szóba jöhet. Ismeretlen a táj nekünk, minden érdekel. Köszi a válaszokat!
2021. jan. 28. 07:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazából autóval bárhol megfelelő.

Iskolaként a balatonfelvidéki alapítványiban bíznék meg.

Munka a Balaton mellett mindig van.

A biztonságot nem tudom, meg kell nézni, hogy a kiszemelt helyen mifélék laknak.

2021. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Balaton-felvidéki települések nagyon hangulatosak. Pl. Kapolcs. Ipar: Veszprém (kicsi, de szép megyeszékhely), Ajka és ezek környéke. Turizmus: Balatonfüred, Tihany és ezek környéke. Veszprémben szerintem jó a közbiztonság és vannak jó sulik. Ezek csak példák.
2021. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben Székesfehérvárra mennék, nem Veszprémbe.

Általánosságban az egész megyére igaz; kihalt, és unalmas. Munkalehetőség átlagos, viszont a közbiztonság nagyon jó.

Fehérváron jóval több a munkalehetőség, jobban pezseg az élet, és Pest is közel van már. Fehérvártól a Balaton sincs messze.

Az tény, hogy Komárom-Esztergom, Somogy rosszabb.

2021. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!