Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fejér megye melyik részén...

Fejér megye melyik részén érdemes lakást, házat venni, melyikek azok a települések, ahol jó a közbiztonság, és szép vidéken van?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velencei tó, Vértes, Bakony
2021. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Egy- két települést kivéve mindenhol elég jó a közbiztonság. Szépség szempontjából is sok település jó helyen van. Velencei-tó környéke, a Vértes és a Bakony települései, a déli rész inkább alföld jellegű,de ott a Sárrét vidéke, Dinnyési fertő stb.. Nyílván a frekventáltabb helyeken drágábbak a házak.
2021. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És persze Felcsút a világ közepe! :D
2021. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fejér megye olyan, mint észak és dél. Az M7-es autópályától északra szebb és gazdagabb, attól délre szegényebb és sivárabb. Északon kevés a cigány, délre bőven van belőlük. Északon a falvakban is vannak üzemek, néhol gyárak, délen a nagy semmi. Sárbogárd, Dunaújváros, Enying a városok, hát ennyi...

Móri, Székesfehérvári járás a legjobb szerintem. Valamint a velencei-tó környéke. Sárkeresztes, Moha, Fehérvárcsurgó, Magyaralmás, Pusztavám, Mór, Söréd, Nagyveleg, Bakonycsernye, Balinka, Sárszentmihály, Úrhida, Nádasdladány, Bodajk, Csókakő, Csákberény, Zámoly, Csákvár, Gánt, Lovasberény, Velence, Sukoró, Pákozd jó helyek!

2022. aug. 21. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Bicskei vagyok, vannak itt is cigányok, de az emberek alapvetően jómódúak, sok az új ház, új beköltöző, nagyon drágák lettek az ingatlanok. Másfél éve vettünk itt házat, nem bántuk meg. Egyébként most a saját kérdésedre válaszoltál? :)
2022. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös, most vettem észre. :D Mivel nagyon sok helyet bejártam. :) Már van tapasztalatom, és most vettem észre, amit te is. :D
2022. aug. 21. 15:01
 7/7 anonim válasza:
Nádasdladányban nézek házat jelenleg. Szép hely szerintem.
2023. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!