Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondolsz, mi fog történni...

Mit gondolsz, mi fog történni a következő hónapokban a budapesti lakáspiacon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Jelentősen tovább esnek az eladási árak, a vevők kezdenek el leginkább diktálni a lakáspiacon
Kismértékű csökkenés elképzelhető, de nagy csoda nem fog történni a Covid ellenére sem
Emelkedni fognak az árak, annak ellenére, hogy a Covid velünk marad hosszú távon
Emelkedni fognak az árak, mert a Covid eltűnik, beindul újra a turizmis, az Airbnb, a Felsőoktatási albérletek piaca
Stagnálni fognak a jelenlegi, már picit beesett árak
Én nem vettem észre semmilyen változást, szerintem drágák a lakások
Én nem vettem észre semmilyen változást, szerintem éppen jó árban vannak a lakások
Én nem vettem észre semmilyen változást, szerintem olcsók a lakások
38 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mivel tavaly a lakásvásárlók kivártak és csak a menekülőárasokat vették meg nagyrészt, idén többen fognak vásárolni, és mivel indul az éves szezon is, áremelkedés lesz. Persze a kínálat fele menekülőáras marad, de elkelnek.
2021. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem az idei év a lényeges sztem, hanem a 22-es választás. Jelenleg szinte legjobban támogatott hazai iparág ez. Rengeteg pénzt bele öntöttek. Ha csak fele ennyi nagy állami giga beruházás lenne akkor azért lenne szabad kapacitás illetve nagyobb árverseny.
2021. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Választás után ha marad a rendszer, ismét meglódul a nép külföldre.
2021. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Hiába kalkulálnak a vakcinával a kereskedők, a covid még korántsem lefutott téma. A gazdaságnak jelenleg nincs rá megfelelő koncepciója.


Hitelből magasak az árak mindenhol, nem csak Bp-n,nem a gazdasági teljesítmény miatt. Elfogy a korpa, esnek az árak. Így szokott ez lenni.

2021. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 le lett pontozva, de előző választás után is észrevehetően meglódultak kifelé azok, akik tudnak is akarnak is dolgozni.
2021. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
5: ne csodál. Sikerült eszetlenül annyira felverni az árakat, hogy aki saját erőből akart egyről a kettőre jutni az inkább meglép. Nekem is mentek inkább ki 400 ezret kereső mérnök, It-s vagy szaki ismerőseim emiatt. Jó fizu is kevés ide. 30 milliós panelhoz 10 millió önrészed legyen meg 20 hitel? Teljesen érthető. Más csokját illetve kormány közeli építőipari cégek ( már ha lehet hinni a netes híreknek, ki tudja mi az igazság alapjuk ) hasznát miért más termelje ki? Én is 5 év tapasztalatként mérnökként megyek ki jövőre. Megvárom azért, hogy elmenjen a COVID, valamint szívességből egy X-ezt ratolok az össz ellenzéki jelöltre. Fizesse a rosseb más költségeit. Arra ott van 2,5 millió fideszes.
2021. febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!