Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budaörsi lakótelepről mi a...

Budaörsi lakótelepről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Budapestről szeretnénk Budaörsre költözni a közeljövőben, viszont egyelőre a lakótelepi lakások azok, amelyeket meg tudnánk engedni magunknak. Általánosságban milyen véleménnyel vagytok róluk? Merre felé érdemes nézelődni?


Köszönöm előre is.


2021. febr. 16. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Budaörsön szinte minden környékkel jól jártok, az ország egyik leggazdagabb része.
2021. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem ott élni, de én eszméletlenül drágának találom ár-érték arányban. Mégis csak egy panel tömbről beszélünk.

Mindenesetre nagyon jó az infrastruktúra, igazából az ember szájában, séta távra van az Auchan, Ikea, Decathlon, ovi, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, pékség, állatorvosi rendelő, szépészeti dolgok, kondi terem, fogorvos, buszmegálló, kajálda, tényleg minden. Mellette pedig csendes, rendezett, sok a zöld terület, reggel madár csicsergésre lehet ébredni. Ha az elveim és a pénztárcám engedné, bármikor visszaköltöznék.

2021. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Budaörs jelenleg verhetetlen..ha meg tudod fizetni, vedd meg...


Amúgy régi, igazi sváb falu(volt)..

2021. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. febr. 17. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Ha Budaörsre lenne pénzem akkor inkább már Törökbálinton nézelődnék.
2021. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó... miért?
2021. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Budaörs a 4. leggazdagabb város (2021 11.h). A lakótelep is szép, tiszta, felújított házakkal
2022. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!