Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha eladok egy ingatlant,...

Ha eladok egy ingatlant, kérhetem hogy a bankban adják át a pénzt ügyvéd jelenlétében?

Figyelt kérdés

Mert ha Ő hozza a pénzt, mi a garancia hogy valódi a pénz?


Most azt tegyük félre, hogy utalni is lehet.



2021. febr. 23. 12:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
9: bocs, de a kérdés pontosan az utolsó mondatodban megfogalmazottakra hajaz. :-)
2021. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
10-es, ezt miből sikerült kikövetkeztetni, gondolatolvasó vagy? :-)
2021. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok gondolatolvasó, csak tudok értelmezni, nagyjából 3 éves korom óta.


Feltette a kérdést és UTÁNA MEGINDOKOLTA, hogy miért szeretné így.

De én abbahagyom ezt a teljesen értelmetlen szócséplést, mert láthatóan kezd érvek nélküli szófosáspingpongba átmenni.

2021. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagy gondolatolvasó, akkor csak szimplán kiegészíted a saját kis gondolataid alapján a kérdést, ahelyett, hogy pusztán csak a leírt szavakat olvasnád sorban. És ennek semmi köze a szövegértéshez?

Mi alapján keverted bele az ügyvédi irodát is az előző hozzászólásodban? Hol említett ilyet a kérdező? Sehol.

Összeraktál egy történetet a fejedben, aminek semmi köze nincs a kérdésben (hiányosan) leírtakhoz. De sebaj, neked ez szófosáspingpong, ez biztos valami 32 éves OTP-s szleng. Köszönjük!

2021. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem erre mar rég van pénzmosást gátló törvény, és nem lehet hivatalosan ekkora összeget kp ban átadni.
2021. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

14:

Feltételezhetően úgy került bele az ügyvédi iroda, hogyha nem átutalással van rendezve, akkor a kp-t ott szokás átadni.

2021. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
7%
16: "feltételezhetően" Köszönöm, ismét egy gondolatolvasóval van gondunk. Én vagyok az egyetlen, aki nem kiegészítve semmivel, csak a kérdésben megfogalmazottakra próbáltam válaszolni? Muszáj egyéb történetet kerekíteni mellé? Mert akkor mindenki vegye elő a kreatív énjét, szebb válaszok is születhetnének. Más kérdés, hogy a kérdező kitörölheti vele...
2021. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

17:

Mi ez a sorozatos királyi többes részedről? Kiknek a nevében nyilatkozol? Különösen a 0-id tükrében? Az ügyvédi iroda nem gondolatolvasás, hanem tény! Legalábbis olyannak, aki legalább egyszer vett, vagy adott el ingatlant.

2021. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17%

"Az ügyvédi iroda nem gondolatolvasás, hanem tény! "

Kérlek ezt most támaszd alá a kérdés alapján, és ígérem, utána elnézést kérek tőled! Mi utal a kérdésben ügyvédi irodára?

2021. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%

19:

Mit indokolgassak, ami mindenki számára evidens? Azt sem írta le a Kérdező, hogy levegőt vesz, pedig biztos vesz. Ez az alátámasztás:

"... úgy került bele az ügyvédi iroda, hogyha nem átutalással van rendezve, akkor a kp-t ott szokás átadni." Kész!


Kezd úgy tűnni, hogy csak egy agresszív troll vagy, aki soronként kapja a bérét.

2021. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!