Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyi kölcsönre volna szükségem?

Mennyi kölcsönre volna szükségem?

Figyelt kérdés
Szeretnek házat venni most először nem tudom Hogy vágjak neki ugye ha 2 millióért szeretnek venni akkor arra is kell gondolni ügyvédre

2021. márc. 3. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is szoktam ügyvédre gondolni, de csak amiatt, mert egy harmincas, csinos, szemüveges csajszi. Persze ez nem függ össze egy házvétellel, pláne nem hitelfelvétellel.
2021. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzed van? Mennyi az ingatlan?
2021. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed, mennyibe kerül a ház. Megnézed mennyi pénzed van. A ház árából levonod, amennyi penzed van,meg még fél milliót, és annyi kölcsönre van szükséged. Kérdés, hogy a bankok adnak-e neked annyit.
2021. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Illetékre nem gondolsz, csak a csinos ügyvédnőre?

Szerintem te ne vegyél ingatlant..

2021. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lakjak az utcán vagy mi 🤔🤔🤔🤔 anonim hogy gondolod látom te is értelmes vagy
2021. márc. 4. 22:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne vegyek házat szerintem gondolkodj mielőtt válaszolsz hülye gyerek
2021. márc. 9. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemi infót nem adsz, de várod a csodát.
2021. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!