Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 500 000 forint gyors kölcsönre...

500 000 forint gyors kölcsönre lenne szükségem munkáltatói igazolás nélkül van olyan bank ahova fordulhatnék?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 15:14
 1/6 anonim válasza:
49%
Nincs. Ennyivel amúgy sem mész sokra.
2018. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Munkáltatói igazolás nélkül??

Nincs olyan bank- nincs esélyed.

Még a jelzálog hitel is rendszeres jövedelemhez kötött.


"Azonban míg jelzáloghitelek igénylésekor sok esetben elegendő, ha az adós legalább háromhavi munkaviszonnyal rendelkezik jelenlegi munkahelyén, addig a legtöbb pénzintézetnél elvárás, hogy a személyi hitel igénylője legalább hat hónapos munkaviszonnyal rendelkezzen."

2018. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 phiona0068 válasza:

Provident

490e-ig elég a bérpapir

2018. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Gondolod, hogy ha nincs munkáltatói igazolása a kérdezőnek, akkor bérpapírja majd lesz? :D


Nyilván vagy nincs munkája a kérdezőnek, vagy feketén kapja a pénzt. Esetleg azért nincs munkáltatói igazolása, mert tiltása/hitele van a fizetéséből.

2018. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valószínűleg te vagy a másik kérdésnél is, elég érdekes felfogásod van:


"A szüleim mellettem állnak jelenleg itthon is lakom! Az a gond hogy túl sokan vagyunk egy házban sokkal kényelmesebb lenne ha a babával külön tudnék lenni...


Az utcára sehogy se kerülnék itt nem ez a gond!


Hanem a szüleim ennyi pénzzel nem tudnának támogatni nekik is vannak tartozásaik, csekk stb... +a gyereknek mindent megprobalnak majd megadni, ezért most albira végképp nem futtná sehogy se. Ezt nekem kell megoldanom! A baba születése után mindenképp fog fizetni az apa hatetszik neki hanem.. Viszont addig is kellene valamiből pénz!!


Én igyekszem alkalmi munkákat keresni. Baba után kapni is fogok majd pénzt viszont ez az 500ezer most nagyon kéne, hogy "talpra" álljak!


De honnan tudnék?? Néztem hitelt de nem kapnék mert nincs munkám semmim nincs..


Uzsorast pedig inkább hagynám.. Nem akarok bajt magamnak.. Viszont nincs egy normális ember de aki adna így pénzt nekem...


Bár nem csodálom a mai világban megbízhatóság 0, de akkoris.... :/

"


Cica, lakj még anyuéknál. Ha 500 eFT-ból csak 390 a kaució és a lakbér, akkor elég érdekes lesz a második havit kipengetni pénz nélkül. 1 gyerek után kapsz mindennel együtt annyit MAXIMUM, gyt, valami segély esetleg, stb. Ez felejtős.

2018. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!