Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kertes vagy társas ház előnyös...

Kertes vagy társas ház előnyösebb egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok és lakást tervezek venni.

Kertes vagy társas lenne előnyösebb?

Kertes házakat szeretem és nem lenne gond a kertel is foglalkonzi, voltam kertes házban is és imádtam.

Társasházban laktam egész életemben és itt se volt gond, max a kert hiánya, csak egy közös udvar van ami azért másabb.

Ki melyiket pártolja és miért?



2021. márc. 9. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem írtad a nemedet, de nőként nem költöznék egyedül családi házba.
2021. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Erre senki nem tud helyetted válaszolni. Ha kell a kert, szereted gondozni, rendezni, akkor kertes. Ha nyűg és sok időt elvesz, felesleges.

Én kertesben nőttem fel, de egymagam biztosan nem költöznék kertesbe, mert nincs igényem rá.

2021. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és miért nem lenne érdemes?

Jobb a társas ebből a szempontból?

2021. márc. 9. 21:32
 4/23 A kérdező kommentje:
2-Nem kértem hogy ti válaszzatok helyettem pusztán érdeklődöm ki melyiket kedveli jobban és miért :D..
2021. márc. 9. 21:33
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

"Nem kértem hogy ti válaszzatok helyettem..."

"Egyedülálló vagyok és lakást tervezek venni.


Kertes vagy társas lenne előnyösebb?"


Nekem ebből a kérdésből az jön le, hogyha a helyedben lennénk, akkor ki mit választana, vagyis de, azt kérted, hogy válasszunk helyetted.

2021. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5.mindegy csak kivancsi vagoyk a ti véleményetekre...

nem nektek kell választani helyettem ez evidens csak kivancsi vagyok ki melyiket tartja előnyösebbnek ne csavarjátok már ki ennyire a mondataimat!

2021. márc. 9. 21:45
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok. Én egy családi házban kevésbé érezném magam biztonságban. De ez az én véleményem és persze sok minden függ a környéktől és a szomszédoktól.
2021. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

7.így érzek én is valahogy:)

társasban mondjuk kevesebb a betörés esélye talán főleg ha emeleten lakunk talán.

2021. márc. 9. 21:47
 9/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez attól függ hogy élsz, mit szeretsz. Én pl szeretek lófrálni, programokra járni, kirándulni. Ha egyedül élnék valsz a lakást választanám, mert nem maradna kapacitásom, de igényem se a kertre. Ha viszont szívesen teszel-veszel otthon, akkor miért ne.
2021. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9.ez is igaz!

nekem se lenne kapacitásom kerte igényem se igazán csak gondoltam a friss levegő miatt, szép fű meg ezek miatt de ezzel egy erkély is felérne talán.

asszem a társas előnyösebb nekem, szeretek városban lófrálni persze nem mostanában de amúgy igen :)

viszont erkélyes lakást is lehet úgy mint egy kertben igaz nem ugyanolyan de műfűvel meg pár virággal lehet kert érzetet adni neki :D

2021. márc. 9. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!