Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb lakótelep...

Melyik a legjobb lakótelep Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 09:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Az nagyban függ attól, hogy hol dolgozol és úgy általában a város melyik részeire jársz. Szerintem jó a Pók utca, Újpest sem rossz, a József Attilát is dicsérik, sokan szeretik Gazdagrétet is (bár szerintem az eléggé kiesik mindentől), meg az Őrmezőnek is elég jó híre van. A Párkány utcai 4 emeletesekben meg szinte csak örökölni lehet lakásokat.
2021. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszi.


A József Attila lakótelep: szépen néz ki a képeken de az a bajom, hogy valahol tuti kilóg a lóláb és az a környezet. Vagyis ahogy odáig eljutsz, Ecseri út stb., ezek eléggé necces részek szerintem.


Pók utca: szép rész, de alvóváros, majd akkor lesz szuper ha a HÉV modernizálva lesz. Amúgy túlárazott de a Duna miatt megéri sokaknak. Sok házban nincs lift, szerintem ez nem pozitív. De a parkos környezet tényleg jó.


Gazdagrét: szép de ahogy te is írtad kint van nagyon és rossz a közlekedése. És a meredek hegyoldal se ideális.


Őrmező: ez jónak tűnik igen.


Párkány utca: túlárazott egész Vizafogó, nekem annyira nem jön be. Persze a dunai panoráma az menő.


Én óbudával szemezek meg kelenfölddel.

2021. márc. 20. 10:16
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb lakótelep? Érdekes kérdés.. A véleményddel több százezer embert minősítesz.
2021. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy kinek melyik tetszik a legjobban. Preferenciák, érvek ellenérvek !
2021. márc. 20. 11:35
 5/26 anonim ***** válasza:
14%

Muszáj lakótelepnek lennie?

Mert azok zömében egykutya (Budapesten), hogy melyik ilyenebb vagy olyanabb, a te egyéni szempontjaid döntik el.

2021. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

#5: már hogy lenne egykutya.

Te még csak TV-ben láttál lakótelepet a Szomszedokban?

Szerintem Kelenföld, Őrmező, és Pók utca.

2021. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalan nem mindegy hogy melyik lakótelep. Amúgy újpest elég jó, jön fölfele.
2021. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Óbudán laktam 18 évig panelban, volt, hogy hajléktalan aludt a folyosón az átjáróban, volt olyan, hogy odaxartak egy nagyot a folyosóra, egyik idős néni kiugrott az ablakon, rendőrök többször kerestek kábítószerterjesztőt a lépcsőházban, a szomszéd házban a liftben meggyilkoltak egy nőt, tudnám még sorolni. Nekem elég volt belőle egy életre.


Én Pók utcait mondanám a legjobbnak, a "túlárazás" bizonyos szintű lakóktól meg tud védeni. Hangos szomszéd persze mindenhol van. Kellemes, hogy 4-5 emeletesek a házak, illetve a közöttük lévő részek is tetszenek. Még a panelprogramot kiterjeszthetnék a többi házra is, jelenleg asszem 2-t szigeteltek csak. Közel a Római part, van éjszakai busz is.


Ezen kívül Kelenföldiről hallani még jókat.

2021. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Utolsó! Én most veszek lakást óbudán.


Elég ijesztő amit írsz, szüleim is ott élnek és mint írtam én is oda készülök.


Melyik házban voltak ezek ? Sejtésem se lehet ...

2021. márc. 20. 13:56
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Kerék iskola és a Szentendrei út között.
2021. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!