Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb lakótelep...

Melyik a legjobb lakótelep Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 09:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hát pont a Kerékről hallottam egy s mást az ingatlanosokról. Ott van 3 hosszú házsor is. Egy leugrásról sajnos én is hallottam, de az a Zápor utcában is volt.


Én a Szellő-Vederben veszek. Szerintem az jobb :). Nem egy Rózsadomb nyilván.

Szüleim a Lajos utcai lakótelepen laknak nekem az is tetszik.

2021. márc. 20. 14:02
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi értelme a kérdésednek, ha most veszel egy lakást egy konkrét telepen? Hallani akartad, hogy óbuda a legjobb? XD

Nyilván nem Óbudán van a legjobb lakótelep, de embere válogatja... Hál istennek nekem ritkán van dolgom a 3.kerben, de a BKV ott valami egészen elképesztően xar. Azonkívül hasonló, mint BP legtöbb telepe

2021. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
63%
Lakatos-lakótelep. Kint van bár, de a közlekedés jó, 10 perc a metró. A legzöldebb lakótelep, az biztos.
2021. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Mitől lenne xar a BKV arra? Hol jobb? Oké kelenföld most már jobb a metró miatt.


Lakatos lakótelep az tényleg 'pofás', nekem is tetszik, a bajom vele, hogy "messze" van. Ha a vasúti megálló már integrálva lenne ott mint HÉV akkor nagyon 'f--za lenne!

2021. márc. 21. 05:59
 15/26 anonim válasza:
86%
Én valószínűleg nagyon elfogult vagyok, de Káposztásmegyer 2-n lakok(Újpest), és itt akármi bűnről nagyon ritkán hallani, szép kis csendes, családias környék, új építésű házakkal és sok zöld területtel Budapest Északi peremén. Én nem laknék semmi pénzért Budapest más részén!
2021. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
káp jó csak nagyon kint van
2021. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
ha valaki észak pesten intézi általában a dolgait annak nincs kint
2021. márc. 21. 17:45
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy te észak pesten intézed a dolgaidat, de azt kérdezted "melyik a legjobb lakótelep Budapesten"


Budapest viszonylatában a lehető legkintebb van. Ha neked nem kell onnan kimozdulni, akkor teljesen megfelelő. Ha Bp ( mint városközpont) felé vennéd rendszeresen az irányt, akkor bizony mar inkább megérné vidéki lakótelepen venni egy hasonló kaliberűt, olcsóbban.

2021. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
azért a vidéki lakótelep értékállósága nem az igazi...
2021. márc. 22. 06:16
 20/26 anonim ***** válasza:
73%

Nincs legjobb, mert sokféle szempomt van. Gazdagrét például környezet szempontjából jó lehet, meg kulturált is, de nagyon kieső helyen van. Őrmező már sokkal jobb közlekedésileg, de zajos helyre van beékelve. Kelenföld vegyes, a palyaudvar közelébe tuti nem költöznék, de távolabbi részei lehetnek jók. Óbudai lakótelepekből a Flórián téri a legrosszabb környezet, kulturáltság szempontból, de a legjobb a közlekedése, lokaciója, a kiljebb lévő lakótelepek meg kulturáltabbak, de rosszabb a lokaciójuk. A másik oldalon Kápmegyer nem lenne rossz, de az meg brutálisqn kint van, a többi Újpesti lakótelep kevésbé kulturált. Vízafogó nagyon jó helyen van, de zajos és hiaba magasak az árak, az sem igazán kulturált környék. József Attila lakótelep nem lenne rossz én is így gondoltam sokáig, de egyrészt ne higgyük, hogy az Üllői út egy éles határ, és ami onnan nyugatra van, az rendben, a túloldal meg gettó, másrészt érdemes a kiserdőt megnézni délelőtt mekkora tajparaszt kutyások járnak arra.


De mondok kevésbé ismerteket, pl. a Gloriett lakótelep is tök jó lenne, de annyira kint van a halálfl fas.zán, hogy racionálisan szóba sem jöhet, hacsak nem arrafelé dolgozol, és tudod hogy 10 év múlva is ott fogsz.

2021. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!