Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek Érden nem indokola...

Szerintetek Érden nem indokolatlanul drága az ingatlan?

Figyelt kérdés
Úgy értem gyakorlatilag egy putri, semmi nincs ott, amiért szívesen odaköltözne az ember. Még a parkváros is, ami tele van új házakkal egy kietlen, nyomasztó környék. Nem fogok odaköltözni, de azért megmondom őszintén, hogy még agglomerációs viszonylatban is egy nagy csalódás , főleg a mai árakon...el sem tudom képzelni, hogy ki vesz ott, főleg, aki építkezett.

#ház #ingatlan #Érd #agglomeráció #túlárazott putri
2021. márc. 24. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Mi Szentendrén, Solymáron és Budakalászon nézegettünk lakásokat.


Konkrétan egy öt szobás ikerházfelet lehet venni Érden abból, amiből mi egy három szobás lakást vettünk.


Nekem nagyon olcsónak tűnt a többi város ára után.

2021. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elsősorban az utóbbi pár évben készült vagy még épülő hazakat néztem. Amúgy igazad van, olvsóbb csak nekem még így is nevetségesnek tűnt, tekintve, hogy szerintem hangulatában, infrastruktúrában, élhetöségben egyaránt alkalmatlan.
2021. márc. 25. 07:47
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

Érd tipikus alvóváros - de ráadásul hatalmasra is növekedett.

Mi bicajozni szoktunk járni arrafelé - nagyon nem tetszik.

2021. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem Érd gyönyörű. Putrinak nevezni elég meredek. Mi nem tudtuk megengedni magunknak, így messzebbre kerültünk.
2021. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy merre kerültetek? S hogy tetszik-e?
2021. márc. 25. 12:49
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Meg, persze. Bicskére, itt még annyira nem rosszak az árak. Nem egy Solymár az tény, de egyelőre semmi gond vele. Kertvárosban vagyunk, új házas környezetben, még szépül, épül, remélhetőleg egyre jobb lesz. Lakossággal eddig semmi probléma, a híre rosszabb. Mindenki kedves, rendes szomszédaink vannak, jók a bevásárlási lehetőségek, Kelenföld 20 perc vonattal, abszolút nem panaszkodom. Ár/érték arányban tök jó, közelebb megfizetethetetlen.
2021. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
ja, és persze van 1-2 lejmoló türhő az állomáson, de ehhez tökéletesen hozzászoktunk a fancy Móricz Zsigmond körtéren, ahol 50 millió egy felújítandó 2 szobás sötét, belső folyosós lakás, de azért lehánynak ha este 7 után lépsz ki az ajtón. Annál ezerszer kulturáltabb itt.
2021. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#4: nem vitatkozásképpen, csupán puszta kíváncsiságból kérdezem: pontosan melyik részére gondolsz, hogy gyönyörű...???
2021. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha putrinak nevezni Érdet elég meredek, akkor gyönyörűnek nevezni egy nonszensz fanatizmus. De mindegy is, abban igaza van, hogy Bicske, még ha ugyanolyan is, mint Érd, akkor is olcsóbbak az ingatlanok.
2021. márc. 26. 10:56
 10/18 anonim ***** válasza:

Én mertem azt mondani, hogy Érd gyönyörű, igazából nem nagyon ismerem. Egyszer voltam ott autóval, dimbes-dombos szépen beépített kertvárosi környéken mentünk át, ahonnan szép a panoráma.


Ez egy miniatűr szelete Érdnek, így ez alapján tényleg nem kellett volna semmit mondanom, de földrajzilag nagyon jó adottsággal rendelkezik.

2021. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!