Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten vennék tégla...

Budapesten vennék tégla lakást. Na most megvehetném hitelre is, de szerintem jobban járok, ha összekuporgatok évente 2 milliót. Már most megvan az önerő, vehetnék fel hitelt, de 10 millio a kamat rá. Nagyon soknak találom?

Figyelt kérdés
Viszont amit el tudnék tenni, az évi 2 millió az nem sok. Évekig kellene kuporgatnom, viszont a hitelnél meg nagyon magas a törlesztő részlet. Nem tudom mit kéne tenni... Szerintetek? Vegyem fel a hitelt és adjam ki albérletbe?

2021. márc. 28. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg alacsonak a kamatok. A mostaninál jobb lehetöséged valostinű nem lesz hitelt fölvenni. De ez sokmindentől füg javaslom hogy csinálj egy pontos számitást mindennel együt. Nagyon sokmindentől füg hogy ép mi éri meg.
2021. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi hogy eszedbejutottam :D
2021. márc. 28. 22:11
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj az összekarópargatok 2 milliót dologgal, hogy a pár éve 10-15 milliós lakások most 25-30 millióról indulnak. Most a Covid és egyebek megfogták az árakat, de amint beindul az élet, elindulnak a lakás árak is felfelé.


Elég szar dolog megélni, mikor azt néztem 3-4 évvel ezelőtt, hogy maximum Csepeli panelt tudnék venni... most meg elteltek az évek és hiába gyűjtöttem milliókat csak egy Csepeli panelt tudok venni, de lassan már azt sem.

2021. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!