Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy felújítandó lakásról...

Egy felújítandó lakásról képet nem tesznek fel, azt értem. De egy jó állapotú lakásról miért nem? Átverés? Vagy ennyire nem érdekli az eladót? Nem akarja eladni? Nem értem

Figyelt kérdés

#fotó nélkül
2021. márc. 29. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet akkor láttam, amikor albérlő lakott a lakásban és emiatt nem tudtak elmenni lefotózni.
2021. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ahaaa, tényleg ez lehet!!!
2021. márc. 29. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Ott valami sunyiság van.

Ha albérlő miatt, akkor oda lenne írva, meg egyébként is a kiadás előtti kepeket attól meg fel lehet rakni, + az alaprajz a minimum.

Kép nélkül egy 2e Ft apróságot nem hirdet meg az ember, nemhogy egy lakást.

2021. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
ingatlan.com-on fizetni kell havi dijat, kepes hirdetesert. Ha jófogáson vagy market placen nem látsz képet az gyanusabb vagy valami szamitogephez semmit se erto nyugger teszi ki a hirdetest.
2021. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Drága.

Kérd el mailben!

2021. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Sok esetben a tulajdonos maga hirdeti az ingatlan.com-on, ahol fizetős a képfeltöltés, ezért csak szövegesen hirdet. Írsz neki üzenetet, és ha nincs sunyiság a dologban, küldeni fogja a fotókat. Tapasztalat.
2021. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!!
2021. márc. 30. 08:06
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez a legnagyobb lúzerség. Ma már a többség meg se nyitja a kép nélküli hirdetéseket. Egyszerűen azért, mert kép nélkül nem tudják eldönteni, hogy érdekli-e őket, fölösleges köröket meg nem futkosnak az emberek. Van is olyan opció a legtöbb oldalon, hogy csak a képes hirdetéseket mutassa. Pár ezer forintot spórol ezen, aztán a lakást meg nem tudja eladni.
2021. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nekem az csak jó ha nem veszik meg. Legalább addigra összejön a lóvé:)
2021. márc. 30. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a hirdetések 95%-a megbukik a képek alapján, egy kép nélküli hirdetésre rá sem nézek.

A hirdetőnek hozzá kell adni azt a pár 10000 Ft-ot a vételárhoz, hogy fussa képekre, és kész.

Egyedül egy üres teleknél tartom elfogadhatónak ha nincs fénykép, de egy pontos GPS pozíció, vagy házszám (ha van) akkor is alap lenne.

2021. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!