Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért népszerűbbek és drágábba...

Miért népszerűbbek és drágábbak a tégla építésű, régi társasházi lakások, mint a szép, modern panellakások?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 15:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10: És mégis drágább a tégla?

Talán akkor a klímája miatt. Jobban őrzi a hideget, meleget, kevesebb a rezsi.

2021. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is Debrecenieket néztem és nem látok sok különbséget árban köztük. Persze azonos környéken. Nekem egyébként a panel jobban tetszik, de ettől függetlenül a téglával sincs bajom. Egyedül 100 éves téglát nem vennék ahol magas a belmagasság, de azt sem a szerkezete miatt. Ettől függetlenül a panelre azért nem mondanám hogy modern hisz az is már régi. Amelyik le van szigetelve azok valóban nagyon szépek, és nekem jobban tetszenek mint az újabb társasházak.
2021. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

"a panel "rossz", oda a "munkások" költöznek"


Már rég nincs ez a köztudatban, főleg mióta a panel árai ugyanott vannak mint a tégla, vagy akár magasabbak is. Lásd Kelenföld 7-800 ezer nm árak, és cserébe az még mindig csak egy felújítatlan lepukkant panel.

2021. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy mondatban még sosem hallottam a szép és modern szót meg azt hogy panel :D
2021. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%

Én most fogok panelba költözni téglából és őszintén én várom. A ház előtt park, a közlekedés szuper, zárt lépcsőház nem bámulnak meg.


Szerintem lokáció kérdése a dolog.

2021. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!