Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanvásárlásnál normális...

Ingatlanvásárlásnál normális az, ha kétszer is meg akarom nézni a lakást, mielőtt ajánlatot teszek?

Figyelt kérdés
A tulaj nem igazán örült mikor hívtam, hogy megnézném újra a lakást, ha lehet. Nem tudom, hogy szokás ez, első saját lakásom lenne.
2021. ápr. 10. 21:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2x néztem meg, majd 3. Alkalommal statikussal mentem vissza, aki lebeszélt a vételről a nagyon hanyagul megcsinált, de viszonylag jól elrejtett dolgok miatt.
2021. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritka, alkalmi vételeknél van olyan, hogy valaki első megtekintés után ajánlatot tesz. Szó szerint akár egy élet munkájának gyümölcsét akarjátok elkölteni, annyiszor nézzed meg amennyiszer jól esik.
2021. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%
Mi is 3x néztük meg, mielőtt lefoglalóztuk. Őrült, nem örült, ez van. Sőt, még mérni is elmentünk, meg majd még megyünk is, mert tulajdonképpen már kb. miénk a lakás.
2021. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

"tulajdonképpen már kb. miénk a lakás."

Na ez az, ami jogilag nem létezik. :-)

2021. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha rajta vagy a tulajdoni lapon, de még nem ott laksz, már hogy is ne lenne a tied? ;)
2021. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: Ha jól sejtem a birtokbaadás még nem történt meg. Addig nem köteles beengedni. Nyilván be fog ba megkéred és egyeztettek időpontot, de azért nem kell olyan fellengzősnek lenni és kiskirályoskodni.
2021. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15: Ha rajta van a tulajdoni lapon, akkor az övé a lakás. Nem "tulajdonképpen" meg "kb" az övé, hanem az övé. Ebből az jön le hogy hivatalosan még ne maz övé.
2021. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte egyszer se volt szabad,úgy értem,heten mentünk ugyanarra az ingatlanra,ugyanaz nap,és azt írták rögtön vigyünk foglalót is,mert aze lesz az ingatlan,aki előbb leteszi,úgy hogy eddig csak képen láttam. Baromi jó volt,meg is akartuk venni már kép alapján is,de az éjszaka folyamán el is kelt.
2021. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!