Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha én és a húgom...

Az normális, ha én és a húgom is szeretjük a plüssöket és picit "infantilisek" vagyunk? a húgom jólkereső ügyvédi irodában dolgozik én pedig ingatlanokkal foglalkozom, van is 4.

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2020. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2020. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van egy emberke akit ismerek, aki szerint ez beteges és idézem " anyátok rontotta ezt el".... namost telibe szarnám, de ezt próbálja nekem már jó ideje bizonyítgatni, illetve, hogy az emberek nagyrésze ezt nem fogadja el....
2020. aug. 2. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, semmi extra.
2020. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a plüssöket, informatikában dolgozom, 30-as vagyok. Van egy kutyám, aki szintén plüssrajongó, nem belezi ki, csak szereti őket nyúzni, meg játszunk, hogy elveszi tőlem vagy fordítva.
2020. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék ilyen barátnőket magam mellé. Sokkal jobbak vagytok, mint azok a lányok, akik túl komolyan veszik magukat. Én állítólag komoly ember vagyok komoly szakmával, mégis olvadok a kisállatokon, nevetek a rajzfilmeken és van pár hihetetlenül gyerekes holmim. Most épp egy gigamacit akarok a lakás egyik sarkába szerezni fotel helyett.

27N

2020. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális dolog, a tesómmal ilyenek vagyunk mi is, de nem vagyunk már gyerekek mi sem.
2020. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!