Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Érd Parkvárosban...

Xyz987456 kérdése:

Milyen Érd Parkvárosban lakni? Mondjuk Betonozóút környéke.

Figyelt kérdés

Elsősorban az ottlakókhoz irányulna a kérdésem.

Csatornázottság, Mennyire sok ott a c. típusó polgártárs? Két gyerekkel ( egy kicsi, és egy naggyal kötöznénk.



2021. máj. 15. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam. De nem annyira frissek benne az infók.
2021. máj. 15. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is Érdet (és Diósdot) nézegetem. Az árak eléggé elszálltak. Én úgy látom, hogy a nyugati/déli részek inkább problémásabbak bennszülöttek terén. A nagy Tesco-ban pl mindig látni 1-2-t, de az északi részeken, az M7-hez közelebb már sokkal jobb a helyzet. Változás volt a városvezetésben, aszfaltoznak gőzerővel, gondolom ez még jobban megnyomja majd az árakat
2021. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én úgy látom, hogy a nyugati/déli részek inkább problémásabbak bennszülöttek terén."


Hm... ez érdekes. Nem ott lakom, de jó ismerősöm lakik Érd déli részén az M6-ostól nem messze. Sokszor voltam nálunk látogatóban. Soha semmi atrocitást nem tapasztaltam, teljesen kulturált környéknek tűnik, kisebbségieket soha nem láttam arrafelé.

2021. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Én sem azt mondom, hogy ott csak azok vannak, de Tárnok felé és Ófaluban vannak többen, ahhoz meg Városközpont, Sasváros van közelebb. Kis utákban, lakóházak között én sem látom őket, de bevásárlóközpontban pl rendszeres.


#3

2021. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdliget Duna utca, Sárd utca környékén vannak, ahogy a korábbi valaszoló is mondta, valamint az ófalu részen, illetve a Tárnok felé vezető régió madár neves utcáiban.

30 éve Érden lakom.

2021. máj. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Parkvárosban sok a C polgártárs, de inkább a gazdagabbak laknak ott.
2021. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!