Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyit lehet mostanság...

Mennyit lehet mostanság alkudni egy panellakás árából Budapesten?

Figyelt kérdés
Normál/felújított állapot, 2-3 szobásak. Mennyi ami még nem pofátlan? 5-8%? Mennyi az általános?
2021. jún. 1. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Amennyihez képed van...max kiröhög... De ha nem próbálod meg, bánni fogod
2021. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szomszédomban most ment el egy garzon 22.8 millióért. 23 millióért volt hirdetve, 200 ezret tudott alkudni.
2021. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja mindenki, hogy alkudj? 3-4%-okat?
2021. jún. 1. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet alkudni. Ne itt 1-2 ember véleményére hallgass. Akik itt ingatlan tulajdonosok ők nyilván abban érdekeltek, hogy ne legyen alkudás, hogy inkább meg se próbáld a dolgot. Ők nem egy vevő helyébe képzelik bele most magukat amikor neked válaszolnak, hogy neked próbáljanak meg segíteni, hanem egy eladó helyébe, mert számukra ez az oldal nem a segítésről szól.


Amelyik hirdetésben az a szó szerepel "irányár", ott általában 3-5%-ot lehet alkudni. Ahol ki van írva hogy "fix ár", ott ne alkudj.

2021. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. 4-esnek igaza van, ha az ár irányárként van megjelölve, akkor alkudhatsz. Ha nincs ilyen kitétel, akkor rá kell kérdezni, hogy ez irányár-e. Ha azt mondja nem, akkor az egyértelmű.
2021. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakáspiacra beragadt ingatlanoknál szerintem nyugodtan lehet "pofátlan" alkut is bemondani. Hónapok óta hirdetett lakásoknál, én simán mondanék 20%-ot is. Mondjuk ehhez figyelni kell a hirdetési oldalakat, de hát az ingatlanvásárlást amúgy sem szabad elkapkodni.
2021. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!